Uudis

Turvafirma hakkab Südameapteegi kaupa klientidele koju vedama

Apteegikaup.Shutterstock

Südameapteek ja USS Security alustasid koostööd, et toimetada ravimid kiirelt ja kontaktivabalt kodudesse samal päeval nii Tallinnas kui ka selle lähiümbruses. Eesmärk on teenust laiendada ka teistesse maakondadesse. 

COVID-19 leviku, kaubanduskeskuste sulgemise ja e-kaubanduse hüppelise kasvu tõttu on pakiautomaatide ja kullerfirmade koormus suur ning e-poodide tarned võtavad aega. Kriis on viinud kokku eraldiseisvates valdkondades tegutsevad ettevõtjad ja ettevõtted, et leida praegusel hetkel lisaväärtust pakkuvaid koostöövõimalusi. 

Südameapteegi juhatuse esimehe Risto Lauri sõnul kasvab tellimuste sarv kiiresti ning iente rahuldavate tarneaegadest kinnipidamine on kullerteenust pakkuvatele ettevõtetele tõsine väljakutse.

“Retsepti- ja käsimüügiravimid ning muud apteegikaubad peavad jõudma inimesteni võimalikult kiiresti olukorras, kus kodunt väljumine ei ole lubatud või võimalik ning kaupade üleandmine peab toimuma praegusele ajale kohaselt kontaktivabalt ja turvaliselt,“ ütles ta.

„USS Security meeskonnal on kullerteenuse osutamise kogemus ning võimekus, mis sai koostöös kohandatud ka e-apteegist ostetavate ravimite ja apteegikaupade klientideni tarnimiseks. Mul on hea meel, et mõned nädalad tagasi ühiselt arutatud teenus on tänaseks klientidele kättesaadav,” lisas ta.

USS Security Eesti juhatuse esimehe Raul Paruski sõnul on tänases muutunud maailmas klientidele väga oluline, et pakid jõuaksid tellijateni igati turvaliselt kohale. “Ideest teostuseni läks aega meil ainult kaks nädalat. Rõõm on koostööd teha selliste uuendusmeelsete koostööpartneritega,” sõnas ta.

USS Security sama päeva kojuvedu kehtib Südameapteegi e-apteegi tellimustele, mis on teostatud tööpäeviti enne kella 15:00. Tööpäeviti pärast kella 15:00, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tehtud tellimused jõuavad sihtpunkti järgmise tööpäeva jooksul.

Sama päeva kättetoimetus laieneb Tallinnale ja Tallinna lähiümbrusele. Südameapteek kinnitab, et plaanis on ka teenust laiendada teistesse maakondadesse.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.