Uudis

Ülikiirelt ühisrahastust kogunud pruulikoda paneb kampaania varem kinni

Pühaste tiim käivitas ühisrahastuskampaania, investoritelt tahetakse kokku saada vähemalt 150 000 eurot.Foto: Siim Parisoo

Oktoobri alguses ühisrahastuskampaania käivitanud väikepruulija Pühaste on kaasanud investoreid ülikiiresti ning sulgeb kampaania varem kui esialgu planeeritud.

Kui algselt pidi Pühaste kampaania olema Fundwise’i platvormil investoritele avatud novembri lõpuni, siis eile teatas väiketootja, et sulgeb kampaania juba 4.  novembril.

Investorite huvi oli ülisuur – vajamineva miinimumsumma 150 000 eurot kogus Pühaste kokku 36 tunniga pärast kampaania avalikustamist. Praeguseks on huvilised näidanud üles valmidust investeerida pruulikotta 451 000 eurot. Kampaania laeks on seatud 500 000 eurot.

Pühaste tegevjuhi Üllar Kaljuranna sõnul tuli investorite huvi ootamatu, kuid meeldiva üllatusena. “Kuna oleme algselt seatud maksimumeesmärgile juba üsna lähedal, siis tahame oma ühisrahastuskampaania lõpetada pisut varem, et saaksime kogutud investeeringud panna kiiremini kasu tootma,” ütles ta.

Pühaste tegevjuhi sõnul käivad juba ettevalmistused 2020. aasta suvehooajaks ning kampaania lõpetamine võimaldaks kiiremini hakata uusi seadmeid tellima.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.