Uudis

Vaata, kuidas seda teha: SEB internetipangas saad nüüd vaadata ka Swedbanki kontosid

Foto: Scanpix

Alates septembrist on SEB eraklientidel võimalik lisada oma internetipanka Swedbanki kontode teavet. Uuendus annab võimaluse kuvada kontojääki ja väljavõtteid SEB internetipangas. Lähipäevil avaneb sama võimalus ka äriklientidele. Tulevikus lisandub võimalus algatada nendelt kontodelt ka makseid.

„Tänasest saab SEB eraklient meie internetipangas vaadata ka oma Swedbanki konto jääki, samuti viimase üheksakümne päeva jooksul tehtud tehinguid. Tulevikus on kliendil ka võimalik algatada SEB internetipangast makseid oma Swedbankis asuvalt kontolt,” sõnas Ainar Leppänen, SEB jaepanganduse valdkonna juht.

“Need on esimesed sammud mugavuse ja lihtsuse poole, mida uus avatud panganduse keskkond pakub. Soovitame oma klientidel kindlasti neid uusi võimalusi katsetada,“ sõnas Ainar Leppänen, SEB jaepanganduse valdkonna juht.

Teise panga konto sidumiseks SEB internetipangaga on vajalikud järgmised tegevused:

1. Valige sobiv pank, mille kontot soovite SEB internetipangaga siduda (hetkel on võimalik lisada vaid Swedbanki kontosid)

2. Allkirjastage üldine teave teenuse kohta.

3. Autentige end pangas, mille kontosid soovite SEB internetipangas kuvada.

4. Valige kontod ja nõusoleku kestvus (maksimaalselt 90 päeva).

5. Allkirjastage nõusolek digitaalselt.

6. Kontoandmed on nähtavad SEB Internetipangas kuni nõusoleku kehtivuse lõpuni.

SEB internetipangas teise panga konto lisamist alustades järgnevad kõik vajalikud tegevused samm-sammult internetipanga ekraanile ning see võimaldab teha konto lisamise protsessi lihtsalt ja mugavalt algusest lõpuni. Uue funktsionaalsusega seoses muudetakse järk-järgult ka internetipanga avalehte. See on vajalik, et pakkuda SEB klientidele mugavamat kasutajakogemust oma kontode haldamisel.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.