Väga mugav: nüüd saad teha otsingu viies Eesti ostuportaalis korraga

Lisatud osta.ee ja kuldnebörs.ee kommentaar!

Uus keskkond koondab endas viie ostukeskkonna pakkumised.Foto: Shutterstock

Innukate veebiostlejate elu on läinud palju mugavamaks. Hiljuti avatud keskkond ostuportaalid.ee laseb teha otsinguid korraga viies Eesti ostu-müügikeskkonnas. 

Veebilehel tehtud päring kammib korraga läbi portaalide Okidoki, Osta, Soov, Yaga ja Kuldne Börs kuulutused. Otsingutulemusi saab sorteerida hinna ja kuulutuse vanuse järgi, lisaks saab neid filtreerida hinnavahemiku järgi. 

Viimane on üsna oluline, sest sisestades otsinguks näiteks märksõna „iPhone 11“, kuvatakse ka kuulutused, kus pakutakse müügiks hoopis kaitseümbriseid, laadijaid või varuosi.

Portaale osta.ee ja kuldnebörs.ee haldava ettevõtte Baltic Classifieds Group turundusjuht Kristiana Põld ütles, et ametlikult nad portaale koondava veebilehe pidajaga koostööd ei tee ning sellise koondlehe tegevus tuli neile üllatusena.

„Tegemist ei ole ametliku koostööga, vaid omaalgatusliku kuulutuste koondamisega erinevatest portaalidest,“ ütles Põld. 

Samas ei kiirustanud Põld ostuportaalid.ee tegevust hukka mõistma. „Kindlasti aga jälgime nende tegevust,“ ütles Põld. „Kui kõik on meie klientide jaoks turvaline ning veebileht toovb kuulutustele lisasilmapaare, me nende tegevusse ei sekku.“

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.