Uudis

Varsti kopp maasse? Lidl asus otsima ehituse projektijuhti

Lidli supermarket Pariisi lähistel.Foto: AP Photo/Michel Euler

Saksa odavpeokett Lidl plaanib Eesti turule siseneda ning on üle riigi kokku ostnud mitmeid kinnistuid, kuhu tulevikus pood kerkida võib. Nüüd on firma otsimas ehituse projektijuhti, kes projektid ka ellu viiks.

“Oled sa mõelnud karjäärist rahvusvahelises meeskonnas, kus oma igapäevatööga aitad kaasa Euroopa suurettevõtte tegevuse alustamisele Eestis?” küsib Lidl potentsiaalselt uuelt töötajalt.

Palgatava ehituse projektijuhi tööülesannete hulka kuulub projekteerijatega läbi rääkimine ja projekteerijate valimine, läbirääkimised peatöövõtjatega ning nende valik, lepingute ettevalmistus ning ka üldisemalt Lidli ehitusprojektide juhtimine ning ajaline ja finantsiline planeerimine.

Sobival kandidaadil peab olema ehitusalane kõrgharidus ning ehituse-projektijuhtimise kogemus, ühtlasi ka eesti ja inglise keele oskus ning saksa keele algteadmised. Kandideerida saab 31. augustini.

See töökuulutus viitab, et Lidl on üha lähemal sellele, et plaanidest reaalsus teha, kopad maasse ajada ning Eesti turule siseneda. Praeguste ametlike andmete põhjalt võib arvata, et firma plaanib rajada viis või kuus kauplust Tallinna ning lisaks poe avada vähemalt Tartus, Pärnus ja Narvas.

Tallinna linnaplaneerimise amet on väljastanud Lidl Eestile ehitusloa Lasnamäel, aadressil Tähesaju tee 4. Menetluses on veel kolm ehitusluba: üks Haaberstis, Rannamõisa tee 12a, teine Kristiines, Sõpruse puiestee ja Linnu tee ristmikule jääval Sõpruse puiestee 153 kinnistul ning kolmas Mustamäel, eskiisina Laki 27 kinnistul, mis planeeringute registris on aadressina Karjavälja 12, vahendas BNS juunis.

Lisaks on vastu võetud detailplaneering kaht kinnistut ühendava maa-ala, Lasnamäel asuva Raadiku 11 ja Raadiku 11a kohta.

Ettevõttel on krundid ka Lasnamäel aadressil Raadiku 11a, Kristiines aadressil Lehe tänav T3 ning Põhja-Tallinnas Paavli 8, 8a ja 10. Narvas kuulub ettevõttele Kangelaste Prospekt 37a kinnistu.

Samuti on firma omanduses Tartus Kalda tee 29 asuv kinnistu ning Narvas Tallinna maantee 7 asuv maatükk. Pärnus on Lidl plaaninud kauplust rajada aadressile Riia maantee 106, märkis BNS.

Maikuus alustas kett ka poejuhatajate otsimist Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva kauplustesse.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.