Uudis

Vikinglotto pilet läheb kallimaks, aga väidetavalt tuleb Eestisse rohkem võite

Lotopilet.Foto: Shutterstock

Eesti Loto tõstab populaarse Vikinglotto pileti hinna 1 euro pealt 1,50 euro peale. See on esimene hinnatõus seitsme aasta jooksul.

Hinnatõus on osa 31. detsembrist kehtima hakkavatest uutest Vikinglotto mängureeglitest. Eesti Loto väidab, et need suurendavad võidusagedust ja tagavad Eesti mängijatele senisest rohkem suuri võite.

Tagasi tuleb 2+1 võidutase ehk kaks põhinumbrit ja üks lisanumber. Seal on garanteeritud võidusumma alati piletihind ehk poolteist eurot.

Lisaks loositakse ainult Eestis igal kolmapäeval kõigi selle päeva Vikinglotto loosimisele ostetud mängukombinatsioonide vahel välja lisavõit 10 000 eurot.

Aasta lõpus loositakse kõigi aasta jooksul Eestis ostetud Vikinglotto piletite vahel välja miljon eurot. Miljoniloosis osalevad kõik mängijad nii mitme võiduvõimalusega, kui palju on neil aasta jooksul ostetud Vikinglotto piletitel mängukombinatsioone kokku.

Miljoni võib võita üks inimene, aga see võib jaguneda ka kuni viie mängija vahel. Mitme inimese vahel miljon jagatakse, selgub samuti loosi tulemusena — miljoniloosi alustuseks loositakse välja jagaja ehk loosipall numbriga ühest viieni.

Esimene miljoniloos toimub 2022. aasta alguses ning selles osalevad tänavu 31. detsembrist järgmise aasta lõpuni ostetud piletid.

Kogu selle jutu juures tuleb meenutada, et loto ei ole just hea viis raha teenimiseks ja väga tõenäoliselt sa kaotad. Siin on viis asja, mis on tõenäolisemad kui lotoga peavõidu võtmine.

Vikinglottot on Eestis müüdud alates 2000. aastast ja selle hind on viimased seitse aastat olnud üks euro.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.