Uudis

Viljandimaa parimad palgamaksjad: kes maksab veel paremat palka kui Cleveron?

Mulgimaa meesFoto: Scanpix

Maksu- ja tolliameti andmetest selgub, et Viljandimaa parim palgamaksja on Vilcon Ehitus OÜ, mille 20 töötajat on üle Eestimaa ehitanud hotelle,  SPA-keskuseid, büroo-, lao- ning eluhooned.

Viimase aasta jooksul on osaühing ühe inimese kohta tööjõumaksudena iga kuu välja käinud enam kui 1 400 eurot. See tähendab, et brutopalk on ettevõttes olnud keskmiselt 2 600 eurot.

Alles teisele kohale jääb Viljandimaa tõenäoliselt tuntuim ettevõte Cleveron AS. Töötajate poolest on see oluliselt suurem, palganumbritelt veidi väiksem. Umbes 200 töötaja eest on ettevõte iga kuu välja käinud keskmiselt 1 300 eurot tööjõumakse, see tähendab, et keskmine palk selles äris on olnud viimase 4 kvartali jooksul umbes 2 400 eurot.

Auväärsel kolmandal kohal on Viljandimaa palgamaksjate seas Roger Puit AS, mis ostab kokku metsa. Eriti maias on ettevõte metsamaadele Viljandi lähedal. Kolmandat kohta jagab ka saeveski Combimill Sakala OÜ, keskmine brutopalk mõlemas ettevõttes on viimase 4 kvartali jooksul olnud umbes 2 200 eurot.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.