Uudis

Võõraste üürikorterite kuulutustega huvilistelt raha välja petnud naine on teadmata kadunud

Peamiselt ukrainlastelt raha välja petnud naist pole oktoobri lõpust nähtud.Foto: Põhja politseiprefektuur

Võõraste üürikorterite kuulutustega kümnetelt huvilistelt raha välja petnud 44-aastase Olga suhtes on alustatud kriminaalmenetlust, kuid naine on teadmata kadunud ning politsei palub avalikkuse abi tema leidmisel.

Politseile teadaolevalt on Tallinnas üürikorterite kelmuste taga üks ja see sama inimene, 44-aastane Olga ning olemasoleva info kohaselt on naine sotsiaalmeedias pakkunud üürimiseks võõraid kortereid ning võtnud üürihuvilistelt ettemaksu, mis sisaldab nii esimese kuu üüri kui ka tagatisraha. Enamik kannatanuid on olnud ukrainlased ning ohvreid on esialgsetel andmetel kümmekond. Juhtumite uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Kuigi kahtlusalune on teada, siis pole õnnestunud politseil naist leida ning nad paluvad avalikkuse abi Olga võimaliku asukoha väljaselgitamisel. Viimati suhtlesid lähedased Olgaga 21. oktoobril kella 12 paiku, mille järgselt naine samal päeval kodust teadmata suunas lahkus.

Olga on 170 cm pikk, täidlase kehaehitusega, tal on tumedad lühikesed juuksed ja pruunid silmad. Olga räägib vene keeles, kuid valdab väga hästi ka saksa keelt. Teadaolevalt on Olgal seljas tumehall poolmantel, jalas tumesinised teksapüksid ja mustad poolsaapad, kaasas on musta värvi käekott. Mobiiltelefoni ta kaasa ei võtnud.

Politsei palub kõigil, kes teavad midagi Olga asukohast, anda sellest teada hädaabinumbril 112. Samuti võib Olga ise endast hädaabinumbril või lähedastele teada anda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.