Võrdlus: millise tankla kliendikaart pakub kütuseliitrilt vägevaimat soodustust?

Elmo Riig, Sakala/Scanpix

Kuna hinnad tanklate postidel liiguvad olenemata tanklaketist üldiselt samas taktis, siis võib üsna raske olla otsustada, kus autol paak täis tankida.

Üks võimalus on võrrelda tanklate kliendikaarte ja täpselt seda me teemegi. Võrdluses on Alexela, Neste, Circle K ja Olerexi kliendikaartide kütusesoodustused. Võrdluses pole kajastatud muid hüvesid nagu tasuta pesud või kohvid.

Kui puhtalt numbreid vaadata, siis kõige parem soodustus on kliendikaardiga Alexelal. Baassoodustus on 3 senti liitrilt, mis on neljast tanklaketist kõige parem.

Seal on vaid üks suur aga. Nimelt kehtib soodustus vaid kodutanklas, ehk siis välja valitud kohas, kus pead soodustuse saamiseks tankima. Seega, kui otsustad kuskil mujal Alexelas tankida kui kodukaardiks valitud kohas, siis 3-sendist soodustust ei saa. Püsisoodustus on 2,4 senti.

Lisaks saab Alexelas veel ühe sendi liitrilt alla, kui tangid kuus vähemalt 70 liitrit. Kes soovib liituda ka Alexela energiapaketiga, saab samuti ühe sendi liitrilt alla.

Neste kaardiga saab 2,5 senti liitrilt alla ja seda kõigis Neste tanklates Eestis. 1,5-sendist soodustust saab ka Läti ja Leedu Neste jaamadest.

Olerexi lojaalsusprogramm (mis ühildatakse ID-kaardiga) pakub liitri pealt 2,6-sendist soodustust.

Circle K Extra Club kliendikaardiga saab kütuseliitrilt 2,5 senti alla.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.