Wolt laienes Pärnusse ja tulevikus laieneb ka näiteks kosmeetika peale

Wolti toidukullerid. Pilt on illustreeriv.Shutterstock

Tänasest toovad Pärnus süüa kohale Wolti toidukullerid ja ettevõte teatas, et peagi pole toit ainus asi, mida nende rakendusega saab koju tellida. Kojuveo raadius on suvepealinnas 7 kilomeetrit.

Wolti Baltikumi juht Liis Ristal ütles, et tulevikus plaanib ettevõte enda rakenduses pakkuda ka peale restorani toitude tellimisele muude asjade tellimise võimalust. Näiteks saab praegu juba tellida Tallinnas toidupoest endale kaupa.

Jaanuari hinnapoliitika jääb püsima

Wolti hinnapoliitika muutus jaanuaris nii, et kõik pikemad vahemaad maksavad ühesugust hinda ehk 2 eurot ja 90 senti – ainus erand on McDonald’si restoranid, kes hoaib Riistali sõnul ise kohaletoomise hinda kõrgemal. Varasemalt oli maksimaalne kojuveo tasu 5,40.

Sama hinnapoliitika kehtib ka Pärnus ja hakkab ka tulevikus kehtima kõiksugu ettevõtetele, kes liituvad Wolti platvormiga, olgu selleks toidupood või kosmeetikatooteid pakkuv ettevõte.

Pärnu lisandudes on Wolt kättesaadav koos Tallinna ja Tartuga kolmes Eesti linnas. Kui Wolt laienes Pärnusse täna, siis konkureeriv teenusepakkuja Bolt Food toob toitu koju Pärnus ja ka Narvas juba möödunud aasta aprillist. Lisaks tegutseb Pärnus 2016. aastast platvorm Tellitoit.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.