Wolt langetas kojuveo tasu ülempiiri ja laiendas teeninduspiirkonda

Wolti toidukullerid. Pilt on illustreeriv.Shutterstock

Toidu kojuveo kättesaadavuse suurendamiseks langetab Wolt kojuveo maksimaalse tasu seniselt 7,9 eurolt 3,9 eurole ning laiendab kojuveo ala nii Tallinnas kui Tartus. Restoranide toetamiseks kutsub ettevõte võimalusel eelistama kohalike tegijate toodangut ja toitu.

Wolti Baltikumi tegevjuhi Liis Ristali sõnul on praegusel ajal oluline toetada oma lemmikuid ja kohalikke tegijaid, et aidata neil vee peal püsida.

“Restoranid vajavad hetkel kõige rohkem tellimusi, sest paljud neist on kaotanud praeguseks 50-80 protsenti oma müügist. Restoranide toetamiseks koondasime kokku kohalike tegijate pakkumised, millele pakume tasuta transporti,” kutsub Ristal kõiki üles võimalusel eelistama kohalikke tootjaid ja väiketegijaid.

Toidu kojuveo ja restoranide kättesaadavuse suurendamiseks laiendas Wolt Tallinnas ja Tartus kojuveo ala vastavalt 6,5 ja 7 kilomeetrile ning langetas maksimaalse kojuveo tasu seniselt 7,9 eurolt 3,9 eurole.

Lähinädalail kuvab Wolt ka oma reklaamides, sotsiaalmeedias ja äpis ennekõike kohalikke ja väiksemaid tegijaid.

Möödunud nädalal alustas Wolt ka toidu kontaktivaba kojuvedu, mis on praeguseks kõigil tellimustel vaikimisi sisselülitatud.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.