Sisuturundus

3 põhjust, miks osaleda CryptoFin 2019 konverentsil

14-15. oktoobril toimuv CryptoFin plokiahela ja alternatiivrahandusele suunatud konverents on ainulaadne võimalus selles vallas värskeid teadmisi ammutada ning uusi kontakte luua. Konverents on kohtumispaigaks nii investoritele, ettevõtetele kui ka idufirmadele.

Pane oma ettevõte kasvama

Plokiahela abil on võimalik pea igal ettevõttel oma ärile lisandväärtust luua ning läbi selle kasvule kaasa aidata. Konverentsil on mitmeid osalejaid, kes just sel teemal sõna võtavad.

Samuti räägitakse nutikatest lepingutest, mis ettevõtete äriprotsesse paremini juhtida aitavad ning võimaldavad neid ka automatiseerida.

Saa väärtuslikku investeerimisalast nõu

CryptoFin on ideaalne koht saamaks ülevaadet erinevatest investeerimisvõimalustest alterntiivvaluutade turul. Samuti üldistest trendidest finantsmaailmas ning tuleviku suundumustest.

Selleks otstarbeks on kokku kutsutud mitmeid kõnelejaid, kes on oma valdkonna tõelised tegijad.

Loo sidemeid

Konverentsid on alati kohaks, kus leida uusi sidemeid ja tutvusi. CryptoFini puhul on tegu Põhja-Euroopa suurima krüptovaldkonna konverentsiga, kus osalejaid üle 700, nende seas mitmed finantssektori liidreid. Lisaks on esindatud veel mitme valdkonna tegijaid ning palju põnevaid start-up ettevõtteid.

Töisele keskkonnale pakuvad vaheldust ka suhtlusüritused, kus vabamas õhkkonnas pingevabalt kontakte luua.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.