Milline laen missugusel puhul valida?Foto: Shutterstock

Kodu uuendamine

Ülekaalukalt ja enim kasutatakse lisaraha koduga seotud kulutuste tarbeks. Olgu selleks, kas remontimine, uue kodu üürimine või hoopis kodumasina ostmine, mille välja vahetamist ei ole võimalik enam edasi lükata.

Sügise tulekuga veedame rohkem aega toas, seetõttu mõeldakse üha enam kodu remondi peale. Enamikule ei meeldi renoveerimine, sest see on seotud probleemide, segaduse ja ennekõike kuludega. Kahjuks tuleb aeg-ajalt iga tuba uuendada.

Teinekord on aga väga head pakkumised või allahindlused ehitus- või sisustuskauplustes ning neile tuleks just sel hetkel reageerida. 

On aeg üle vaadata sõidukirehvide olukord

Üheks suurimaks kuluallikaks võib pidada autoga seotud väljaminekuid. Sügishooaja tulekuga ja külmade ilmade ning muutlike teeolude saabumisega on vaja kriitilise pilguga üle vaadata sõidukirehvide olukord.

Selleks, et vältida rehvivahetuse järjekordi esimese suure jää ja lume tulekuga, tasuks juba praegu mõelda, kas senised sõidukirehvid tahavad välja vahetamist. Kvaliteetsed sõidukirehvid tagavad turvalise sõidu sulle ja teistele kaasliiklejatele. 

Unistad puhkamisest Kanaaridel?

Kaheaastane pandeemia pani paljud inimesed puhkusest loobuma. Nüüd kavatsevad paljud turistid veeta oma puhkuse mere ääres, mägedes või välismaal. Inflatsioon, kütusehinna tõus ja suur klientide huvi muudavad aga 2022. aasta puhkuse eelmistest kallimaks.

2022. aasta pühad lähenevad kiiresti, üha rohkem inimesi planeerib juba oma turismireise, kuid sel aastal võib puhkuse hind nii kodu- kui välismaal üllatada. Selgub, et puhkusereiside kulud on suuremad kui eelmisel aastal ja puhkusele tuleb kulutada palju rohkem raha.

Kui mõnel heal reisidiilide lehel märgatakse hea hinnaga pakkumist või kui tahetakse reisikulud pikema perioodi peale jagada ning osade kaupa maksta, siis oleme Sinu jaoks alati olemas. 

Investeeri ilusatesse mälestustesse

Armastus on ilus. Veel ilusam on see siis, kui saad seda tähistada pulmadega, mis jäävad kauaks meelde.

Tee teoks see, millest oled ammu unistanud. Täida oma salajane unelm pruutkleidist, kihla- või abielusõrmustest, mis kannavad edasi teie kahe lugu. Keegi ei kahtle, et kõik see on suur kulu. Loomulikult peaksime seda kohandama oma rahaliste võimalustega.

Tänu Credit24 taustajõule saab seda kulu hajutada mitmete aastate peale, seega ei koorma see uue pere kuueelarvet oluliselt.

Sügis on hea aeg kosmeetilisteks protseduurideks 

Sügisel, kui õhtud lähevad pikemaks, saame rohkem aega puhkamiseks ja enda vajaduste eest hoolitsemiseks kulutada. Kosmeetilised hooldused ei tähenda ainult paremat välimust, vaid palju paremat tuju ja suuremat enesekindlust.

Sügiskuud soodustavad rikkalikumat hooldust ja taastavat ravi – ka nendele protseduuridele, mida ei saa teha suvel tugeva päikesekiirguse tõttu. Parima tulemuse saavutamiseks tasub endale lubada vähemalt neljast hooldusest koosnev seeria ja teha neid iga paari nädala tagant, mille kulutused võivad ulatuda kohati sadade eurodeni.

Kõige selle finantseerimiseks on võimalik pöörduda Credit24 poole, kes on kiireks ja paindlikuks taustajõuks nende kulutuste finantseerimisel. 

Usaldusväärsus

Credit24 on olnud enam kui 380 000 klienti, andes välja 204 miljon eurot laenusid. Credit24 on laenuvaldkonnas tegutsenud 16 aastat. Credit24 kaubamärgi taga seisab IPF Digital AS, mille peakontor asub Tallinnas.

Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Vajadusel tutvu teenuse tingimustega ning küsimuste korral konsulteeri asjatundjaga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.