CV.ee ja iVCV toovad üheskoos tööandjateni videovärbamise platvormi, mis kaasab töötajate leidmisesse tehisintellekti

CV.ee tuleb turule platvormiga, mis muudab talentide leidmise varasemast hoopis lihtsamaks.Foto: CV.ee

Uute potentsiaalsete töötajate videovärbamine on enamike ettevõtete jaoks juba teada ja proovitud võimalus, kuid CV.ee ja iVCV toovad üheskoos tööandjateni uudse tervikliku videovärbamise platvormi. Platvorm tõhustab ja lihtsustab uute töötajate leidmist, kasutades teaduslike meetodeid ja tehisintellekti võimekust.

Säästa värbamisele kuluvat aega

CV-Online Estonia äriturunduse suunajuht Gertu Matikainen ütleb, et iVCV on tehisintellekti ehk AI-põhine videovärbamise platvorm, mis pakub kandidaatide video CV-de üksikasjalikku ja erapooletut hindamist.

“See säästab oluliselt värbamisprotsessile kuluvat aega, asendades telefonivestlused ja intervjuud automaatse 10-sekundilise profiili analüüsiga,” toob Matikainen välja.

Ta selgitab, et uus iVCV teenus toimib kolme lihtsa sammuga: kandidaat salvestab vähemalt 20-sekundilise videona oma CV, kus räägib enda oskustest ja kogemustest. Seejärel analüüsib tehisintellekti algoritm mõned minutid videot ning kuvab tööandjale lihtsad ja graafilised tulemused, mis aitavad otsustada kandidaadi sobivuse üle otsitavale ametikohale.

Talentide märkamine muutub lihtsamaks

iVCV videovärbamine muudab talentide märkamise lihtsamaks, sest tehisintellekt analüüsib teaduslikke meetodeid kasutades automaatselt kandidaadi video CV-d ning annab seeläbi värbajale palju väärtuslikku lisainfot kandidaadi isiksuse, kehakeele ja oskuste osas juba enne täispika video vaatamist.

Tehisintellekt kasutab info kogumiseks kandidaadi mainitud märksõnu, hääletooni, sõnakasutust ning kehakeelt. Kuvatav analüüs annab võimaluse seejärel esmajärjekorras tutvuda nende kandidaatide video CV-de või intervjuudega, kelle profiil kattub ettevõtte ootustega.

Platvormi teeb veel eriliseks see, et tööandja saab küsida kandidaadi käest lisaküsimusi, mida peab oluliseks. See annab võimaluse tööandjal kandidaadiga lähemalt tuttavaks saada. Kõige populaarsemad küsimused on näiteks “Räägi lähemalt enda hobidest!” ja “Mis sind motiveerib?” Lisaküsimuste sisu tehisintellekt ei analüüsi.  

Platvorm on mitmekeelne ja tehisintellekti analüüs hõlmab lisaks inglise keelele ka eesti ja vene keelt. Lisaks on muidugi värbajal võimalik kohandada intervjuude küsimusi ja kohandada seeläbi endale meelepärane kandideerimise teekond.

Haara võimalusest ja tutvu videovärbamise platvormiga kasutades tasuta prooviversiooni CV Online’i veebilehel SIIN.

CV-Online (CV.ee) on parimate tööpakkujate ning suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis. Lisaks ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

Loe rohkem iVCV teenuse kohta siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.