Sisuturundus

3 minikülmikut, mis sobivad ka väiksematesse ruumidesse

Köögid meie kodudes on tihti väikesed, kuidas neisse paigutada kõik vajalik? Üks võimalus on kasutada võimalikult väikseid kodumasinaid ning varuvariandina võib ka mõnest köögimasinast loobuda. Köökides üks suuremaid ruumikasutajaid on tõenäoliselt külmkapp. Kas suure külmiku asemel võiks kasutada ka väiksemat? Ühe-kahe inimesega peres võib minikülmik nagu Snaige R 130 1101AA olla õige lahendus.

Kuhu võiksid vajada minikülmikut?

Kiire uuring näitas, et kõige rohkem otsivad Kaup24.ee kliendid endale väikseid külmikuid, sisustades tillukest vanema paneelmaja kööki, kontorit, suvilat või ühiselamutuba.

Ka mainiti üllatuslikult ühte kohta, mis noorte hulgas üha populaarsemaks muutumas on – enda reisibussi ehitamisel ja sisustamisel. Pealegi võib väiksemat sorti külmkapp olla vajalik ka suurele külmikule lisaks, et midagi spetsiifilist, näiteks ravimeid või loomatoitu eraldi hoiustada.

Pisike aga kas ka kasulik?

Mõte väiksemast külmkapist on hea, aga kahtlusi tekib ka: „Kas väiksem külmik ikka mahutab kogu toidukraami ära?” „Sügavkülmik ju ometi nii pisikese külmiku sisse ei mahu?! Koht külmkapi jaoks on ekstra väike – sinna küll midagi sobiva suurusega ei leia!” Vaatame kolme erinevat mudelit, mis ei ole küll suured mõõtudelt, aga suudavad ehk mõne eeltoodud kahtluse ümber lükata.

Mahukas minikülmik, kas tõesti?

Meie üks suuremaid minikülmikuid on Snaigė R 130 1101AA. See on päris arvestatavate mõõtudega – laius 56 cm ja kõrgus 80 cm, sügavus 60 cm. Ka mahutavus on korralik, jahekambrisse saab panna toidukraami 97l jagu ja sügavkülma 17l.

Isegi juurviljasahtlid on olemas. Ja veel üks väike, aga vajalik detail – munarest on ka endale koha leidnud väiksel ukseriiulil. See minikülmik on ideaalne pisikesse korterisse või kontorisse ja võib mahutada ka väikese pere mõne päeva toiduained.

Tillukese kontori lemmik

Minikülmik Candy CFO 155 E on eelnevaga pea sama mõõtu – laius 50cm, kõrgus 84cm. Mahutavus on natuke väiksem, jahekambri puhul 84l ning sügavkülmal 13l. Juur- ja puuviljad saab mõnusasti eraldi ära paigutada juurviljasahtlitesse. See pisike kodumasin on täpselt paras ühele kuni kahele inimesele korterisse, suvilasse või ühiselamusse. Samuti kontori kööki võiks see väiksema kollektiivi puhul ka hästi sobida – mahutab ära lõunasöögikarbid ja väikese peo suupisted.

Väga väga kompaktne külmik riiulile

Kõige pisem valitud külmikutest on Beko BK7725, selle annab tõesti paigutada ka kõige väiksemasse kööki! Kõrgus on 50 cm ja laius 47 cm, sügavuseks kõigest 45cm! Ja ei saaks öelda, et sinna midagi ei mahu. 46l jagu toidukraami saab panna jahekambrisse ja sügavkülma täpselt ühe 5-liitrise jäätise.

Lisaks on tal ka üks hea lisa teiste siinsete külmkappide ees – see on äärmiselt vaikne isend, mille maksimaalne müratase on vaid vähene 35dB. See mudel sobib tõeliselt väiksesse eluruumi, kööginurka kapi peale või suuremale köögiriiulile. Miks mitte ka autosuvilasse.

Samuti on see ideaalne valik lisakülmikuks, kui on vaja midagi eraldi külmalt hoiustada. Kogu nädala toidukraami sinna muidugi ei mahuta, aga kõik hädavajalik mõneks päevaks saab ära paigutatud.

Väikesed külmikud, suur sisu

Vahel on ruumi vähe ja tuppa mahub ainult kõige olulisem tehnika, seegi väikeses formaadis. Külmkapp on kindlasti üks kodumasin, millest loobuda ei saa, seega otsisime välja kolm erinevat pisikest külmikut, mis võiksid ka nõudlikuma maitsega sisustajat rõõmustada. Ning tõepoolest, kahtlusteks ruumi ei jää. Mõõdud võivad küll olla väikesed, aga kogu vajalik toidukraam saab mahutatud, eraldatud riiulite ning isegi juurviljasahtlite abil. Ja jäätisesõbrad ei pea oma lemmikmaiusest loobuma, sügavkülmaosa on olemas ka kõige väiksemal külmkapil.

Huvitavat lisalugemist: sekretar.ee artikkel kontoriköögi sisustamisest ja toitumisterapeudi soovitused tööle toidu kaasavõtmise osas Postimehe artiklis.

E-pood www.kaup24.ee – säästa aega ja raha!

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.