Sisuturundus

Spordiklubi Impuls pakub suurepäraseid sportimisvõimalusi ja nüüd ka soodsamaid hindu

jousaal-impuls-rg.jpg

Spordiklubi ei ole kaasajal enam koht, kus ümbritsevaid tingimusi mitte oluliseks pidades kiirelt oma trenn ära teha. Mõistlik on oodata klubilt, et treeningpaik on avar, sõbraliku atmosfääri ja töötajatega, professionaalse varustusega ning meeldivate lisavõimalustega nagu saun, lisaväärtust lisab veesõpradele ka bassein.

Nii Tallinnast kui ka Tartust leiad tipptasemel spordiklubi Impuls (endise nimega Arctic Sport), mis pakub spordisõbrale tipptasemel seadmeid, personaalset teenindust ja teisi oodatud mugavusi. Külastaja kasutada on hästi sisustatud jõusaal, basseinid ja loomulikult mitmekesine valik rühmatreeninguid.

Kas teadsid, et…

Impulsi klubihooned nii Tallinnas kui ka Tartus on ühed vähestest, mis on ehitatud spetsiaalselt spordikompleksideks. See tähendab, et nende projekteerimisel on mõeldud parimal viisil külastaja mugavusele ja pealtnäha mitte-nii-suured hooned mahutavad endas palju rohkemat, kui esmapilgul eeldada oskaks.

impuls-tallinna-spordiklubi-sygispilt.jpg

2018. oktoobrist uued ja soodsamad hinnad

Spordisõbral on kindlasti hea meel teada, et alates 1. oktoobrist 2018 kehtivad püsilepinguga klientidele mõlemas Impuls klubis uued ja veel paremad hinnad.

  • Kogupäevapakett püsikliendilepinguga: päevane 59 eurot (enne 69 eurot)
  • Klubipakett püsikliendilepinguga: päevane 49 eurot
  • Kogupäevapakett kliendilepinguga 74 eurot (enne 79 eurot)
  • Klubipakett kliendilepinguga 59 eurot (enne 61 eurot)

Klubid kutsuvad sind tutvuma ja tasuta proovitreeningule, vaata lisa siit.

Sama kuupilet kehtib nii Tallinnas kui ka Tartus

See on hea uudis kõigile spordisõpradele, kes jagavad elu Tallinna ja Tartu vahel. Viibides täna Tallinnas, homme olles kohtumisel Tartus ja ülehomme taas Tallinnas, ei pea treeningud liikuva eluviisi tõttu kannatama! Sama kuupiletiga on klient oodatud nii pea- kui ka ülikoolilinna Impulsi klubides.

Jõusaalitehnika on tipptasemel

Impuls spordiklubide avarad jõusaalid on varustatud suurepärase tehnikaga, mis pärineb firmadelt TehnoGym, Matrix ning Life Fitness. Lisaks on võimalik kardiotreeningute ajal jälgida meelelahutuseks televiisorit – ja sealt just seda, mida ise soovid.

jousaal-impuls-rg.jpg

Jõusaalis nõustavad spordihuvilist asjatundlikud ja kogenud personaaltreenerid, kellelt saad abi kui vajad:

  • nõuandeid treeningutega alustamiseks;
  • juhendamist personaaltreeningul;
  • toitumisnõustamist;
  • muutusnõustamist;

Peale selle on jõusaalis päeval alati olemas abivalmis valvetreener.

Väga head lisavõimalused – lastehoid, solaarium, saun jpm

Selleks, et klient saaks tunda end võimalikult mugavalt ja muretult, on hea, kui spordiklubi pakub mitmeid lisavõimalusi. Impuls klubides on külastajatel võimalik nautida samas hoones ka massaaži ja kasutada solaariumit. Eriti mugav on pärast korralikku treeningut lõõgastuda hetked ka saunas.

Lapsevanemate põhimure on tihti aga see, kuhu jätta oma lapsed trenni ajal, et nad oleks turvaliselt hoitud ja veedaks samal ajal ka toredasti aega. Impuls spordikompleksides on olemas mugavad ja hubased lastehoiud, kus kogenud personal lastega vanema treeningu ajal tegeleb.

Bassein ja avarad riietusruumid

Väga hea eelise annavad Impuls spordiklubidele basseinid, kus on mõnus oma treeninguid näiteks alustada, lõpetada või lihtsalt ujuda, sest just ujumine on kehale üks tõhusamaid ja põrutusvabamaid treeningviise – lisainfot annab tlu.ee veebis olev info. Oodatult pakutakse klubides palju erinevaid basseinitreeninguid.

impuls-bassein-rg.jpg

Muidugi on spordisõprade jaoks olulised ka riietusruumide tingimused. Riietusruumid on Impulsis tõepoolest avarad, seega ruumi jagub.

Maailmatasemel spinningusaalid

Nii Tallinna kui Tartu Impulsi klubis on maailmatasemel spinningusaalid, kus on võimalik treenida oma esimeseks või järgmiseks rattamaratonikski. Spinningusaalides leidub hea valik treeninguid nii algajale kui ka kogenud rattasportlasele.

impuls-spinningusaal.jpg

Tule proovitreeningusse!

Kui ka sinul tekkis huvi leida endale laia valiku treeningvõimaluste seast just see õige ning treenida Eesti ühes tuntuimas ja eeskujulikult varustatud spordiklubis, siis oled oodatud tutvuma klubi võimalustega. Impuls klubidest leiab igaüks oma keha ja meelega kooskõlas olevad sportimisvõimalused.

Artikkel valmis koostöös Impuls Spordiklubiga.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.