Sisuturundus

Viimane võimalus pileteid osta: CryptoFin konverents algab juba esmaspäeval

Krüptoraha ja selle seotud tehnoloogiad on tõusev trend, mis erinevates ärivaldkondades aina enam populaarsust kogub. CryptoFin konverents pakub kõigile huviliste sellest ülevaadet juba 14. ja 15. oktoobril.

Mis on CryptoFin?

Tegu on Põhja-Euroopa suurima alternatiivrahanduse ja plokiahelale suunatud konverentsiga, kus on üle 700 osaleja ja 30 kõneleja.

Lisaks krüptovaluutade tulevikule heidetakse pilk uue ajastu pangandusele ning uuritakse erinevaid võimalusi plokiahela kasutamiseks mitmetes ärivaldkonades.

Plaanis on nii ettekanded erinevatel teemadel kui ka paneelid asjatundjatega. Samuti saab osalejatega mõtteid jagada vabamas õhkkonnas toimuval järelpeol.

Miks osaleda?

CryptoFin on hea võimalus luua uusi tutvusi krüptovaldkonnaga tegijatega ning põnevate ettevõtete ja idufirmadega. Viimaste vahel korraldatakse ka võistlus oma äriideede tutvustamiseks, kus parimatele on välja pandud ka auhinnad.

Konverentsi esinejate seast leiab mitmeid tipptegijaid nagu Bobby Lee, Philipp Sander, Richard Heart, Olivier Rikken. Üles astub ka Eesti Krüptoraha liidu asutaja ja ekspert Asse Sauga.

Osta piletid kohe! Kasutades promokoodi “GEENIUS” saad piletid 15% odavamalt.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.