HAKKA ETTEVÕTJAKS! Lillepoe avanud Reelika: kui keegi teine soovitud töövõimalust ei paku, tuleb ise olla ettevõtja

"Mõtlesin, et oleks hea oma oskusi täiendada ning nii läksingi floristikat õppima,“ tunnistab Reelika Klettenberg-Kivi.Foto: Töötukassa

„Ilumeel ja ilu loomise vajadus on minus alati olemas olnud. Olles juba varasemalt erinevatele üritustele lilledest lauaseadeid teinud, mõtlesin, et oleks hea oma oskusi täiendada ning nii läksingi floristikat õppima,“ tunnistab Reelika Klettenberg-Kivi, kes lõi Paidesse lillepoe H&H Lilled.

Reelika ütleb ausalt: ta ei arva siiamaani, et oleks ettevõtja tüüp. Ka keegi tema lähikondsetest ei tegele ettevõtlusega. „Olen selline rahmeldaja ja unistaja ning ei sobi enda meelest absoluutselt ettevõtjaks. Kui aga tahad teha niisugust tööd ja keegi teine sulle seda võimalust ei paku, tuleb ise olla ettevõtja. Siis saad teha just seda, mis sulle meeldib. Kuskil mujal lillepoes ei saaks ma olla mina ise ja teha just neid asju,“ arutleb ettevõtjaks hakanud naine.

Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse oluliseks plussiks on see, et absoluutselt iga täitmist väärt äriplaan saab toetuse. Ettevõtluse alustamise toetus on kuni 6000 eurot ning tegemist on summaga, mida ei ole vaja tulevikus tagasi maksta. Toetuse kohta saab lähemalt lugeda Töötukassa kodulehelt.

Vaata videost, miks soovitab H&H Lillede asutaja teistelgi ärimaailma sisenejatel ettevõtluskoolitusel osaleda!

Tutvu Töötukassa pakutavate võimalustega siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.