Rahvas on rääkinud ja parimad tööandjad on selgunud 

CV.ee selgitas välja parimad tööandjadFoto: Shutterstock

06.12.2023-10.01.2024 viis CV.ee läbi iga-aastase Top Tööandja uuringu, mille käigus selgus, kes on just need tööandjad, kelle juures soovitakse enim töötada. Uuring kogus rekordiliselt pea 16 000 vastust. Lisaks 2024 aasta Top Tööandjale valiti parimad tööandjad seitsmes erinevas ärisektoris.

CV.ee müügijuht Indrek Harjaku sõnul tevad tööotsijad hoolimata ebakindlale majanduskeskkonnale põhjalikult eeltööd, uurides tööandjaid hoolikalt enne kandideerimist ja tööpakkumise vastuvõtmist. “Ettevõtetel, kes on tunnistatud Top Tööandjaks, avaneb oluline võimalus luua endale konkurentsieelis ning meelitada enda ridadesse tipptegijaid. Parimate töötajate ligimeelitamine nõuab mitmekülgset strateegiat, alustades maine loomisest ning lõpetades konkreetsete eeliste pakkumisega, mis tõstab ettevõtte esile tööturu tihedas konkurentsis,” sõnas ta.

2024 Top Tööandja ehk eelistatuim ettevõte, kus töötada on LHV PANK AS. 

Top tööandja LHV personalijuht Age Leedo sõnul valdab LHV-d tänutunne oma inimeste ees, kelle tegevuse tulemusel ollakse taas Top-of-mind tunnustuse väärilised. “See kinnitab meie pingutuste tulemuslikkust ja pühendumust parima kogemuse loomisele. Meie soov ja eesmärk on, et töötajatel oleks võimalik rakendada oma tugevusi ja läbi selle inspireerida neid ümbritsevat. Meil on vaid hea meel, et lisaks meie enda ägedatele töötajatele hindavad seda ka meie võimalikud tulevased kolleegid,” tänas ta.

TOP 5 kriteeriumit, mis teevad tööandja atraktiivseks

Top Tööandja uuringut korraldab juhtiv värbamispartner CV-Online Estonia (CV.ee). Konkurss on pika ajalooga – Top Tööandjaid on valitud viimased 12 aastat. Analoogset konkurssi viiakse läbi terves Baltikumis katusbrändina Top Employer.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.