Maxima liitub mTaskuga, kliendid saavad äppi luua digitaalse kliendikaardi

Maxima liitub mTaskuga.Foto: Shutterstock

Tänasest ehk 10. märtsist liitub Maxima platvormiga mTasku, kuhu saavad kliendi lisada poeketi kliendikaardi.

Maxima Eesti turunduse- ja kommunikatsiooniosakonna juht Maris Kivi ütles, et mTaskuga liitumine oli Maxima jaoks väga oluline samm edasi ja see on hea lisandus praegusele Maxima äpile.

“Jätkame endiselt Maxima mobiilirakenduse arendamist ja panustame äpi kasutajakogemuse pidevale parendamisele. mTasku annab aga võimaluse laiemale kliendibaasile veelgi lähemale jõuda,“ sõnas Kivi. 

mTasku omanikfirma Moneery OÜ juhatuse liikme Karol Kovaneni sõnul on mTasku kliendi jaoks mugav võimalus hoiustada makse-, kliendi- ja kinkekaarte. Kaupmehe jaoks on aga mTasku platvorm iseteeninduskeskkond ning elektroonne turunduskanal.

“Tänase päeva seisuga on mTaskul üle 90 tuhande registreeritud kasutaja. Ennustame, et Aitäh kaardi lisamisega kasvab aktiivsete kasutajate arv kordades,” ütles Kovanen.

Hiljuti lahkus mTasku platvormilt Selver, mille peale palus Geenius platvormi tulevikku Kovanenil kommenteerida. “Läbirääkimised käivad ka teiste suuremate kettidega erinevatest koostöövormidest, õpilaspiletite toomisest mTaskusse, eri pangandusteenuste lisandumine ja nii edasi,” sõnas ta toona.

mTasku on mobiiliäpp, mille lõi esmalt 2016. aastal Telia, kes müüs selle 2022. aastal Moneery OÜ-le. mTaskul on üle 90 000 kasutaja ning kaupmehi kohvikutest ja heategevusfondidest kuni e-poodideni. mTasku kaudu tehti 2022. aastal 3,6 miljoni euro ulatuses tehinguid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.