Nüüd saad raha panna Eesti väikesesse joogitootjasse, investeerida saab juba 250 eurost

Punch Drinks pakub nii kokteile kui alkovabasid jooke. Foto on illustratiivne.Foto: Shutterstock

Funderbeami turule läks raha kaasama Eesti väike joogitootja Punch Drinks, mis pakub nii alkohoolseid kui alkoholivabu kokteile.

Tartu baariga Naiiv seotud inimeste ettevõtmisena alguse saanud Punch Drinks on praegu kasvanud brändiks, mida leiab päris tihti nii baaridest kui poest.

Firmal on kaks tootesarja – Punch Club ehk kokteilid, mis firma lubaduste järgi on võrreldavad baarides tehtavatega, ning Soft Punch bränd ehk orgaanilised alkoholiabad joogid.

Märtsi lõpus astus firma veel edasi ning koroonakriisi ajal hakati tootma Punch Sanitizer nime kandvad käte desinifitseerimise vahendit.

Nüüd on aga firmal veelgi suuremad plaanid. Punch Drinks tahab murda rahvusvahelisele turule, arendada edasi uusi tooteliine, sealhulgas desiniftseerijaäri, käima lükata showroomi (selleks läheb 40% kogutud rahast) ning teha koostööd välismaiste baaridega. See kõik vajab kapitali.

Korra on firma juba raha kaasanud – aprillis tõsteti 135 000 eurot valuatsiooniga 2 miljonit. Nüüd on Funderbeamis käima lükatud uus kampaania, mille miinimummaht on 250 000, maksimaalselt 400 000 eurot.

Müügiks pakutakse investoritele ühiselt kuni 13,33 protsenti aktsiakapitalist ning firma valuatsiooniks enne kaasamist oleks 3 miljonit eurot.

Investeerida saab minimaalselt 250 eurot. Kampaania kestab veel 29 päeva. Huvi on juba praegu üsna suur – rahakaasamise plaanidega tuldi välja täna, ent investorid on huvi üles näidanud juba 120 000 euro eest ehk 48 protsenti miinimumeesmärgist on juba täis.

Rohkem saad lugeda Funderbeami kampaanialehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.