Suure hulga raha saanud iduettevõte asus innukalt töötajaid värbama

Ennekõike otsib idufirma ForPeeps tarkvaraarendajaid.Foto: Shutterstock

Rahastusplatvormil Funderbeam kahekordselt eesmärki ületanud finantsidu ForPeeps kavatseb laieneda Baltikumis ja Poolas ning otsib selleks oma oma ridadesse arendajaid, turundusinimesi ning klienditoe spetsialiste, et jätkata uue ajastu pangateenuste edasiviimist.

ForPeepsi tegevjuhi Peep Paumi sõnul on neil plaanis kiiresti laieneda ning seetõttu otsivad nad agaralt juurde tarkvaraarendajaid, turundusinimesi ning klienditoe spetsialiste, et jätkata uue ajastu pangateenuste arendamisega ning laieneda tegevust Baltikumis ja Poolas. 

„Esmalt otsime arendajaid, kelle ülesandeks on tehniliste süsteemide arendus,“ selgitas Paum. „Eesmärk on tagada ForPeepsi kasutajatele võimalus teha rakenduses püsimakseid ning selle aasta jooksul lisame juurde ka oma kulude ja tulude planeerija, mis lihtsustab tarbimis- ja säästmiseesmärkide saavutamist ning peagi on võimalus muuta oma mistahes pangakaart ForPeepsi krediitkaardiks.“

Paum tõi näiteks, et varsti on võimalik äppi lisada erinevaid kulukategooriaid, seadistada neile piiranguid ja eelarveid, millest lähtuvalt saab kasutaja rakendusest ka soovitusi ja nõuandeid kuluefektiivsemaks tarbimiseks.

ForPeepsi tegevjuhi sõnul on Poola nende jaoks oluline turg ning seetõttu otsivad nad ka Poola-suunalist turundusinimest. „Poolas on suur huvi e-arvete konverteerimisteenuse vastu ning seetõttu plaanime seal üsna pea alustada ulatuslike turundustegevustega, et jõuda laiema kasutajaskonnani,“ märkis Paum. 

Märtsis Funderbeami kaudu kuni pool miljonit eurot kaasata soovinud ForPeeps sulges oma kampaania ennetähtaegselt, sest vaid mõne päevaga oli indikatsioone märgitud juba 761 000 euro ulatuses. 

Kaasatud investeeringu summaks kujunes 529 336 eurot, mis märgiti kokku 468 investori poolt. Lisaks tegi 100 000 euro suuruse kaasinvesteeringu ForPeepsi varasem investor, investeerimisfond Startup Wise Guys.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.