Tallinna tuleb veel üks Hiltoni hotell, seekord kolme tärniga

Uue Hampton by Hilton hotelli kavand.Foto: Apex Alliance Hotel Management

JHilton sõlmis koostöölepingu, et avada Tallinnas kolmetärnihotell Hampton by Hilton, mille jaoks ehitatakse uus hoone Tartu maantee 49 asuva kunagise kino Eha ja praeguse kaubanduskeskuse asemele.

Hampton by Hilton on kõrgema keskklassi hotellibränd, millel on ligi 3000 hotelli 27 riigis üle maailma. Hiltoni teatel on selle brändi külalised on valdavalt keskastmejuhid, ärireisijad, turistid ning lastega pered.

Balti riikides esimese Hampton by Hilton hotelli operaatoriks saab Apex Alliance Hotel Management, mis hetkel opereerib Lätis, Leedus ja Rumeenias kuut erinevat Hiltoni ja Marriotti kaubamärgi hotelli.

Tallinn kasvab rohkemgi kui Riia või Vilnius

Apex Alliance Hotel Managementi arendusdirektori Brigita Aleksandravičiūtė sõnul on Tallinn oluline sihtkoht, kuhu laieneda. “Erinevad mõõdikud näitavad siinsel hotelliturul positiivset kasvu, suuremat kui isegi Riias või Vilniuses,” rääkis ta.

Tema sõnul on firma põhjalikult analüüsinud Tallinna praegust hotelliturgu ja jõudnud järeldusele, et siinsel turul on puudus just rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkide kolmetärnihotellidest.

Kinnistu omanik ja arendaja GVP Invest Estonia plaanib uue kuuekordse hotelli ehitada praeguse amortiseerunud Eha keskuse asemele, kus hetkel tegutsevad Maxima kauplus, apteek ja alkoholipood.

Hotellil on tänaseks valminud arhitekt Tõnis Tarbe eskiisprojekt, mis on praegu Tallinna linnavalitsuses projekteerimistingimuste väljastamise menetluses.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.