Toidukaupade e-pood laieneb Ida-Virumaale

Barbora laieneb Ida-VirumaaleFoto: Barbora

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora laiendab mais oma teeninduspiirkonda Ida-Virumaale, hakates pakkuma kaupade kojuveoteenust Narvas, Narva-Jõesuus ja Sillamäel. 

Barbora turunduse ja sortimendi osakonna juht Ljubov Seibaku sõnul alustataksee klientide teenindamist Narvas, Narva-Jõesuus ja Sillamäel 7. mail ning sellega lisandub Tallinnale ja Harjumaale, Tartule ja lähiümbrusele ning Pärnule neljas Eestimaa piirkond, kus kliendid saavad oma igapäevaostud teha kodust või töölt arvuti tagant lahkumata.

Tema sõnul seab Barbora eesmärgiks täita tellimused sama päeva jooksul, juhul kui ostud on tehtud enne lõunat ning tarneks saab valida tunniajase ajavahemiku, sh tellimuse kohalejõudmist saab reaalajas jälgida Barbora nutirakenduses. 

“E-poest saab toitu ja kodus vajaminevat esmatarbekaupa tellida nii endale kui ka näiteks oma eakatele sugulastele – meie kogemus teistest linnadest näitab, et lapsed ja lapselapsed kasutavad seda võimalust aktiivselt, kuna kuller viib tellitud kauba ka kortermajades otse ukseni, mistõttu vanemad inimesed säästavad nii oma jalavaeva raskete poekottide tassimisel,” märkis ta.

Oma kontole sisse logides saab Seibaku sõnul koostada ka salvestatud ostukorvid, millesse lisada näiteks kogu nädalane toidukorv ilma vajaduseta igakordselt vajaminevaid tooteid uuesti valida.”Pakume ka võimalust ühe konto alt korraga mitmes seadmes tellimust esitada, mis annab näiteks tööajal mitmel pereliikmel korraga võimaluse tellimusse meelepäraseid ja vajaminevaid tooteid lisada,” lisas ta.

E-poest sooritatud ostude miinimumsumma on 20 eurot ning teenuse käivitamise järel on uutele klientidele esimesed kolm tarnet tasuda. Seejärel rakendub kulleritasu 0,99 eurot. Kõik tellimused alates 60 eurost on kohaletoimetamistasuta. Kokku on Barbora süsteemis 15 000 Narva, Narva-Jõesuu ja Sillamäe majapidamise aadressid. Tulevikus kaalub ettevõte laienemist ka teistesse Ida-Virumaa linnadesse. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.