Võrdlus: kus saab Eestis osta kõige soodsamalt uue tualettvee?

Parfüümi hinnad võivad kohati varieeruda lausa kahekordselt.

Lõhnamaailm on üüratu ja kohti, kust uus aroom soetada on sama lai. Aga igast kohas ei tasu kohe ostma hakata, kui eelarve on piiratud või kuu lõpus avastad, et kallimale on vaja teha veidi eksklusiivsem kink. Tark igatahes ei torma, sest võimalusi on mitmeid.

Vaadates näiteks ühe kõige populaarsema naisteparfüümi Versace Bright Crystali põhjal, siis 90 millimeetrise pudeli eest peab kõige rohkem käima välja Kaubamajas – 99 eurot ja 99 senti. Ent veidi uurides leiab ka soodsamaid kohti. Nii et ei pea hakkama kohe rahakotti avama.

Versace bright Crystal tualettvesi 90 ml.

Pea poole odavamalt saab sama toote internetipoest Kaup24. Välja peab käima kõigest 53,95 eurot. Samuti saab Versace Bright Crystali soodsamalt kätte MyLook, Shoppa ja Loverte internetipoodidest, kus jäävad hinnad natukene alla 60 euro.

Sama võrdluse saab teha ka klassikalise meesteparfüümi Hugo Maniga, mille 125 millimeetrine pudel maksab Kaubamajas 83,99 eurot. Samas internetipoes MyLook saab selle kätte 36 euro ja 85 sendiga.

Ehituspoe K-Rauta e-poest leiab isegi pakkumise, kus 39 euro eest saab nii 125 millimeetrise Hugo Mani tualettvee kui ka deodorandi.

Hugo Boss Hugo man tualettvesi 125 ml.

Kui aega sobiva hinna leidmiseks rohkem, siis soodsaid pakkumisi võib leida ka Eesti e-poodidest 1a, TaxFree ja Ilubox.

Võrdlus on tehtud ainult hinna, mitte kvaliteedi põhjal.

Märksõnad: , , ,

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.