Tee oma elu lihtsamaks: e-toidupoe abil säästad aega, raha ja närve

Veebikaubandusest on saanud mugavusteenus, mis on kasutusel pea igas kodus.Foto: Shutterstock

E-poodide nimistu on Eestis jätkuval kasvutrendil, sest nõudlus mugava, kiire ja kontaktivaba ostukogemuse järele on viimase kahe aasta jooksul teinud koroonapandeemia tahtel suure hüppe. Veebikaubandusest on viimaks saanud mugavusteenus, mis pea igas majapidamises kasutusel on. 

Toidu- ja esmatarbekaupade soetamiseks ei pea enam tingimata poodi kohale minema ja riiulite vahel tulutult ringi kõndima. Eriti kasulikuks osutus e-poodlemine koroonapandeemia kriisiperioodil, kui vahetute kontaktide vältimine pea iga kodaniku kohustus ja soov oli. Tänaseks päevaks oleme jõudnud punkti, kus elurütm peaks justkui tavarutiini naasema. Ometi on kaubaturu mugandused elu niivõrd palju lihtsamaks teinud, et võimalusest toidukaup otse koduukse taha tellida oleks patt loobuda. 

Kas Sinu poeskäigud kulgevad sarnaselt?

Barbora veebipood on seadnud kursi pakkuda klientidele parimat ostukogemust, et emotsiooniostud, rasked poekotid ja ise poes käies tekkiv ajakulu olemata jääks. Samuti on e-poes osteldes võimalus oma eelarvel paremini silma peal hoida ja oste ette planeerida. 

Lastega poes käies võib pea iga lapsevanem meenutada vähemalt ühte korda, kui võsukese silmad poelettidel mänguasju või maiustusi silmitsesid, lootusega need kõik üksteise haaval korvi laduda. Lisaks on keeruline ostukorvi summal pidevalt silma peal hoida, kuna poeskäik jääb tihtipeale tööpäeva lõppu ning väsimus ja soov kiirelt koju jõuda võtavad võimust. Rääkimata kõrgetest kütusehindadest, ummikutest, kassajärjekordadest jms. 

Võimalus kasutada toidu- ja esmatarbekaupade soetamiseks veebikeskkonda annab klientidele valikuvabaduse ostelda tööl, koolis või ühistranspordis. Ostukorvi kogusummal ning iga toote üksikhinnal saab mugavalt silma peal hoida, et iganädalased väljaminekud kontrolli all hoida. Milleks sõita ise poodi kohale, laduda ostukorv toidukaupa täis ja tassida rasked poekotid koju kohale, kui keegi teine võiks kõike seda Sinu eest teha?

Poes käimisele kuluva aja asemel saad Sa aega veeta oma perega, valmistada ise kodus süüa või tegeleda meelepärase hobiga. Barbora pakub oma klientidele esimesel ostul tasuta tarnet ning eriti tähelepanelik klient võib soodusega tarnehindu ajagraafikus märgata ka igapäevaselt. Isegi, kui oled harjunud ise poes käima, siis tea, et kui kunagi peolaualt tort puudu on, ava telefonis Barbora.ee veebileht ja luba meil kõik vajalik Sulle koju kätte tuua!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.