Loomaaed ootab peredega külla ja pakub lastele tasuta külastuspäevi

Loomaaed võib talvel täiesti uue ilme saada.Foto: Scanpix

Laupäeval, 10. detsembril toimub Tallinna Loomaaias taaskord tasuta külastuspäev kõigile kuni 19-aastastele lastele ja noortele. Tasuta külastuspäevad toimuvad iga kuu teisel laupäeval kuni aprillikuuni.

„Katsetasime novembris tasuta külastuspäevaga lastele ja noortele ning seda võeti soojalt vastu. Jätkame sama tavaga ka talvekuudel ning kevadel. Suvel muidugi jätkame tasuta sissepääsuga lastele lastekaitsepäeval ja loomaaia sünnipäeval,“ ütles Svet.

Suvehooajal jätkub loomaaed ka tasuta sissepääsuga lastele lastekaitsepäeval ja loomaaia sünnipäeval. Külastuspäeval toimuvatel üritustel osalemine lisapiletit ei nõua.

Eelkooliealistele lastele on loomaaia külastamine tasuta iga päev. Kõigile teistele külastajatele ja sündmusel osalejatele kehtivad loomaaia tavapärased külastuspiletite hinnad. 

Loomaaia direktori Tiit Marani sõnul kasvas esimesel tasuta külastuspäeval ehk 12. novembril külastuste arv hüppeliselt – loomaaias käis ligi 2000 inimest, enam kui 900 neist olid lapsed ja noorukid. „Esimene tasuta laupäev tõi tõesti palju rahvast loomaaeda,“ ütles Maran.

Loomaaed on avatud iga päev. Kuni veebruarini on sissepääs ja kassad avatud kell 9-15.30, laste loomaaed kell 10-17, siseekspositsioonid kell 10-16 ja loomaaed kell 9-17. Esmaspäeviti on siseekspositsioonid suletud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.