Õhtul toimub Russalka monumendi juures tasuta kuum tantsutrenn, mis ei jää selle suve viimaseks

Tallinna Inglirannas on kuum tantsuõhtu.Foto: Canva

“Neljal reedeõhtul saavad kõik soovijad D7 tantsukooli osavate juhendajate abiga salsa ja bachata samme harjutada. Tantsutrenn algab kell 19, trennid toimuvad veel ka 17. juunil ning 1. juulil,” ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

“Kuumade Ladina-Ameerika rütmide taktis  tantsusamme harjutama on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest, varasemast kogemusest või selle puudumisest. Kuumade Ladina-Ameerika rütmide saatel sammude harjutamist ei sega ka pilves ilm ega partneri puudumine.”

Kesklinna valitsus pakub linastele võimalusi suvi läbi erinevaist tasuta treeninguist osa võtta. Lisaks tantsutrennidele saab juunikuus Tallinna Lauluväljakul discgolfi katsetada, juulikuus toimuvad Inglirannas SUP-laua treeningud noortele ning Hirvepargis joogatrennid algajatele, augustis toimuvad Reidi tee ääres jooksutrennid ja enesekaitsetreeningud.

Algajatele mõeldud tasuta discgolfi trennid toimuvad 9., 16., 22. ja 30. juunil, trennitund algab kell 18.30. Treeninguid viib läbi suurte kogemustega Ralf Rogov. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.