Bolt Food hakkas Tallinnas toidupoodidest kaupa koju vedama

Bolt Foodi kuller Leedus.Foto: Shutterstock

Bolt Food alustas täna toidukaupade kohaletoomisega. Esimene liitunud toidupood on Westmani Äri, õige pea lisanduvad platvormile ka teised toidupoed.

“Oleme kõigi jaoks uues olukorras, kus toidupoodidest kaupade kohale toomise teenused on üle koormatud. Tahame aidata, et tarvilikud kaubad jõuaksid inimesteni ka olukorras, kus kodust väljumine ei ole võimalik. Töötame selle nimel, et poodide nimekiri laieneks võimalikult kiiresti,” ütles Eesti Bolt Foodi juht Maxim Milashenko.

Esimene pood, kust toidukaupu koju tellida saab, on Tallinna kesklinnas asuv Westmani Äri. Kliendid saavad tellida kõiki esmavajalikke toidukaupu, sealhulgas puu- ja juurvilju, muna- ja piimatooteid, lihatooteid, kuivaineid ja kodutarbeid. Peatselt lisanduvad platvormile ka Selveri ja Stockmanni toidupoed.

Toidupoest tellimiseks tuleb nutitelefoni laadida Bolt Food rakendus, mis on kättesaadav nii Google Play kui App Store keskkondades. Kauba tellimine poest toimib samamoodi nagu restoranidest tellides – rakendusest tuleb valida soovitud toidupoe nimi ja sealt vastavad kaubad.

Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

Eelmisel nädalal muutus Bolt Foodi teenus ka täielikult kontaktivabaks, mis tähendab, et kullerid ei anna kliendile toidukotti enam käest-kätte, vaid jätavad selle kliendiga eelnevalt kokku lepitud kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.