Eesti suurim Selver pannakse kevadel kaheks kuuks kinni, ees ootab põhjalik ümberehitus

Järve Selver pärast uuendusi.Foto: Järve Keskus

Järve Selveri hüpermarket suletakse 13. märtil ümberehituseks ja suurendamiseks. Uuenenud Selver avatakse külastajatele mai keskpaigas.

Müügisaali suurendamisega 7500 ruutmeetrile laieneb toidukaupade sortiment, rajatakse uuenenud kontseptsiooniga küpsetiste, liha-kala ja valmistoidu letid.

Selveri juht Kristi Lomp ütles, et rekonstrueerimise tulemusel ootab kauplust uus ajastu. “Järve Selver on Eesti suurimat toidukaupade valikut pakkuv hüpermarket, peame seda põhjuse ja uhkusega Selveri esinduskaupluseks. Edaspidi ootab meie kliente Järvel esmaklassiline ostuelamus,” sõnas ta.

Renoveerimisega jääb esimene korrus vaid toidukaupade päralt ning kaupluse teisel korrusel leiab koha rikkalik valik tööstus-, kosmeetika- ja kodusisustuskaupu, rõivaid ja koduelektroonikat.

Pärast uuendamist avatakse muuhulgas Järve Selveris pagarikoda, laieneb Selveri Köögi valik ning värske ilme saab ka puu- ja juurviljalett.

Ka Järve Keskusel on ees väga töine kevad ja suvi. Kaubanduskeskuses on eelnevalt tehtud ulatuslikud uuendused sees, nüüd lisatakse eskalaatorid ja keskus saab väljast kaasaegse ilme, mille käigus parandatakse liikumismugavust jalgsi, ratta- ja autoga liiklejatele. Keskkonnasäästlikumalt majandamiseks paigaldatakse katusele päikesepaneelid.

Kogu renoveerimise aja märtsist augustini on keskuse kauplused ja toidukohad avatud ja hoolitsetakse, et kõik soovijad saaksid oma ostud mugavalt tehtud. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.