Enefit hakkab pakkuma uutmoodi elektripaketti: talveks hind fikseeritakse, suvel viiakse klient automaatselt börsile

Enefit toob turule uue elektripaketi.Foto: Shutterstock

Enefit hakkab aprillis pakkuma elektripaketti, mis toob kliendile korraga kasu nii suvisest soodsast börsielektrist kui tagab talvel kindlustunde fikseeritud hinnaga. Pakett kindlustab ka kodused elektriseadmed äikesest, elektririkkest ja ülekoormusest põhjustatud kahjude vastu. 

Enefiti Eesti turu juhi Santa Tohveri sõnul hakkab Enefit pakkuma kombineeritud elektripaketti, et teha klientide elu mugavamaks ning pakkuda lahendust neile, kes tahavad võtta hooajalisest hinnaerinevusest maksimumi. „Näeme, et osa Enefiti kliente valivad suvekuudeks börsipaketi ning fikseerivad hinna talveks. Elektripaketiga tegelemine kaks korda aastas tundub tülikas, seega tuleme inimestele appi ning teeme vahetuse automaatseks kõigil, kes seda soovivad,“ ütles Tohver.  

Paketi nimi on Hooajakindel ja selle valinud klientidele kehtib aprillist septembrini börsihind ning oktoobrist märtsini fikseeritud hind. Samuti tuleb paketiga kaasa koduste elektriseadmete kindlustus.

Hetkel pole konkreetseid hindu välja hõigatud, aga Tohver ütles, et fikseeritud hind saab olema soodsam või võrdne samal ajal pakutava kuuekuulise fikseeritud paketi hinnaga. Talveperioodi hind tehakse avalikuks augustikuus.

Uue elektripaketiga saab liikuda aprilli keskpaigast

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.