Klientide arv pidevas languses: Circle K pani e-poe kinni

Circle K e-pood pandi kinni, sest klientide arv oli pidevas languses.Foto: Shutterstock

Tanklakett Circle K teatas, et sulgeb oma e-poe, mis oli mõeldud tanklasse toidu ette tellimiseks. Veebipood avati esimese koroonalaine ajal ja jõudis lahti olla alla kolme aasta.

Kui navigeerida Circle K kodulehel e-poeni, siis tervitab külastajaid lakooniline sõnum. “Tehnilistel põhjustel sulges Circle K e-poe. Meie eineid ja tooteid saad mugavalt tellida läbi Bolt Food mobiilirakenduse,” seisab seal.

Circle K kaubandusdirektori Diana Veigeli sõnul oli e-poe avamise ajal suurem osa kaubandusest kolinud pandeemia tõttu e-kanalitesse, kuid täna on olukord teistsugune.

“Tänaseks, mil piiranguid ei ole, oli e-poe kliente alles jäänud vähe ning see on olnud pidevas languses,” põhjendas ta Geeniusele sulgemist. “Näeme, et kliendid eelistavad sooja toitu, jooke ja teisi tooteid osta füüsilisest poest koha peal ning sellest tingituna otsustasime hetkel e-poe sulgeda.”

E-pood avati natuke vähem kui kolm aastat tagasi 2020. aasta aprilli lõpus. Toona oli Eestis koroonaviiruse leviku tõttu kehtestatud eriolukord ja jaekaubandus pidi viima füüsilised kontaktid miinimumini.

Samas oli aga e-pood mõnes piirkonnas ainuke võimalus, kuidas tanklas kiirelt soe toit kätte saada nii, et ei peaks järjekorras ootama. Ülal viidatud Bolt Foodi rakendus on küll alternatiiv, kuid seda ainult piirkondades, kus äppi reaalselt kasutada saab. Ehk siis ainult suuremates linnades ja nende lähiümbruses.

Küsisime, kas on plaanis sarnane võimalus kuidagi muud moodi avada, et ka maapiirkondades saaks tanklast toitu (ette) tellida, kuid sellele jättis Circle K esindaja vastamata.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.