Kaitse oma äri eestlaste loodud nutika krediidihalduse täislahendusega

"Lead to Cash" teenus võimaldab ettevõtetel optimeerida oma krediidihalduse protsesse ja parandada tõhusust mitmel viisil.Foto: Shutterstock

Oma ettevõtte varade kaitsmine ja petturitest või halva mainega ettevõtetega äri tegemisest hoidumine on iga ettevõtja üks olulisemaid ülesandeid. Kui aga juhtub, et satute ebausaldusväärse ettevõttega äri tegema ja jääte oma rahast ilma, siis tuleb appi eestlaste loodud Kreedix, mille nutikas krediidihalduse täislahendus “Lead to Cash” aitab raha kätte saada ka kõige suuremalt sulilt. 

Kreedixi krediidihalduse täisteenus “Lead to Cash” aitab ettevõtetel tõhusalt hallata kogu krediidiprotsessi alates müügivihjest kuni müügitehinguni. Nutikas tarkvaralahendus integreerib eri etapid, sealhulgas müügivihjete haldamise, krediidikontrolli, pakkumiste koostamise, müügitehingute täitmise ja maksete jälgimise ühtseks tervikuks.

“Lead to Cash” teenus võimaldab ettevõtetel optimeerida oma krediidihalduse protsesse ja parandada tõhusust mitmel viisil. Esiteks aitab see automatiseerida müügivihjete ja kliendisuhete haldamist, võimaldades müügimeeskonnal jälgida ja hallata kõiki etappe ühest kesksest platvormist. See suurendab müügimeeskonna produktiivsust ja parandab koostööd erinevate osakondade vahel.

Miks mulle krediidihalduse teenus?

Krediidihalduse teenus on kõik ühes teenus, mis minimeerib krediidikahjud ja vähendab krediidijuhtimise kulu. Lisaks tegeleb see uue kliendi kontrollimisega, kliendiportfelli (võlaportfelli) seire ja analüüsiga, võlgnevuste meeldetuletustega (kiri, kõne), võlahalduse ja nutika inkassoteenusega (ketimeetod), kohtumenetluste (ka pankrot, likvideerimine, notari toimingud) ja turvatempli teenuse pakkumisega, kus arved on Kreedixi kaitse all.  

“Lead to Cash” pakub 

võlaportfellide (kliendibaasi) analüüsi ja igapäevast seiret. Lisaks on nähtavad ka Eesti ja rahvusvaheliste ettevõtete krediidiraportid.

maksetähtaja meeldetuletusi (leebe meetod) ja intensiivseid läbirääkimisi maksekokkulepeteks (range meetod).

käendustega garantiide sõlmimist ja võlgnevuste sissenõudmist ketimeetodil inkasso korras.

Kuidas erineb Kreedixi krediidihaldus konkurentidest?

Kreedixil on ligikaudu 20-aastane kogemus analüütiliste mudelite väljatöötamisel ja infotehnoloogiliste lahenduste automatiseerimisel. Näiteks on klientidel pärast kolme kuud “Lead to Cach” kasutamist vähenenud võlaportfelli maht orienteeruvalt 40–60 protsenti. 

Storybooki “Lead to Cash” krediidihalduse täisteenus pakub ettevõtetele terviklikku ja integreeritud lähenemist kogu krediidiprotsessile. See parandab protsesside tõhusust, vähendab krediidiriski ning aitab tagada sujuva ja kasumliku müügitsükli alates müügivihjest kuni maksete saamiseni. Storybook saab tänu automatiseeritud täislahendusele pakkuda ka väga soodsat hinda. Täislahenduse kuutasu algab alates 0,24 eurost ettevõtte kohta, millele lisandub meeldetuletuse (kiri/kõne) hind 2,40 eurot. Kohtumenetluse korral lepitakse hinnas kokku, võttes arvesse kaasuse keerukust.

Esimesed Eesti turul

Kreedixi tegevus ulatub aastasse 2004, mil alustati pioneerina siinsel turul krediidihaldusteenuste osutamist. 2009. aastast alates on ettevõte tegelenud äriteadmuse ja analüütiliste mudelitega, mille eesmärgiks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash-äriprotsesside optimeerimine. 

Alates 2009. aastast on ettevõte investeerinud omavahendeid infotehnoloogilistesse lahendustesse ja tänaseks on saavutatud ligikaudu 95-protsendiline täisautomatiseerituse tase kõigile Kreedix Grupi ettevõtete teenustele ja toodetele. 

Kreedix Gruppi kuuluv Kreedix osutab järgmisi teenuseid:

Krediidihaldus “Lead to Cash”

Võlaportfelli analüüsid

Krediidijärelevalve

Võlahaldus

Võlglaste avalikustamine

Ketimeetodi inkasso

Kohtulik võlamenetlus

Haldab veebirakendust Maksehäirete register

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.