Kõigil polegi hapud ajad? Eesti IT-firmat saadab pöörane edu!

Marie Rosin rõõmustab, et Kreedix Gruppi saadab edu.Foto: Kreedix Grupp

Tõusvad intressimäärad, kõrge inflatsioon ja energiakriis on sundinud paljusid ettevõtteid koondama ja oma tegevust ümber planeerima. Ometi on üks Eesti ettevõte, mis kasvab nii jõudsalt, et iga päev toob neile juurde kümneid uusi kliente. 

Paljud ettevõtted on pidanud koondama töötajaid ja kohandama oma ärimudeleid, et vastu seista majanduslikule survele. Siiski on ka ettevõtteid, kes on suutnud kasvada ja oma tegevust nendel keerulistel aegadel arendada. Üheks selliseks edulooks on Kreedix Grupp.

“Meie ettevõte laieneb niivõrd jõuliselt, et iga uus päev toob meile juurde umbes 60–80 uut klienti,” rõõmustab Kreedix Grupi juht Marie Rosin. 

Klientide kasv nõuab ka uute töötajate värbamist. Nii on Kreedix Grupp viimase nelja kuu jooksul palganud 26 uut töötajat. “Panen homme taas uued töökuulutused üles – otsime veel kuni 27 töötajat.”

Hoogne laienemine on arusaadavalt tekitanud ka vajaduse leida juurde kontoripinda. “Otsin kontori rendipindasid igale poole, et värvata inimesi üle Eesti,” ütleb Rosin. 

Kreedix Grupp on Eesti ettevõte, millel on pikk ajalugu ja mitmekülgne tegevusvaldkond. Ettevõte asutati 2004. aastal, kui alustati esimesena krediidihaldusteenuste osutamist. 2009. aastast alates tegeleb grupp äriteadmuse ja analüütiliste mudelitega, mille eesmärgiks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. 

“Töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni infotehnoloogiliste rakenduste kasutajad saaksid tööriistadest maksimumi ja et müügi-, turunduse-, personali- ja krediidijuhtimine toimuksid nutikalt.”

Alates 2009. aastast on grupp investeerinud omavahendeid infotehnoloogilistesse lahendustesse ja tänaseks on saavutatud ligikaudu 95-protsendiline täisautomatiseerituse tase kõigile Kreedix Grupi ettevõtete teenustele ja toodetele. Grupi meeskonna liikmetest on ligikaudu 90 protsenti IT-töötajad ja analüütikud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.