Eestlaste loodud andmebaas avab ukse globaalset äri ajavate firmade tagatuppa

Storybooki platvorm võimaldab ettevõtetel koguda, hallata ja analüüsida andmeid erinevatest allikatest, luues samal ajal lihtsalt mõistetavaid visuaalseid raporteid.Foto: Shutterstock

Oled kunagi mõelnud, et laiendaks oma äri teistesse riikidesse, aga tahaks enne näha, kuidas teistel läinud on? Kodumaine andmebaaside kogum Storybook pakub lisaks Eesti raportitele võimalust piiluda ka välismaal tegutsevate ettevõtete andmeid. 

Mistahes maailmariiki eksportides või Eesti-siseselt kaupa müües saab krediidiriske maandada just Storybooki krediidijuhtimise instrumentide abil. Storybooki rahvusvahelised raportid võimaldavad ettevõtetel jälgida oma tegevust mitmes riigis või piirkonnas ning koguda olulist informatsiooni erinevatelt turgudelt. Kõige parem on see, et kõik need andmed esitatakse selgelt ja hõlpsasti mõistetavas visuaalses vormis, mis muudab otsuste langetamise lihtsaks.

Storybooki platvorm võimaldab ettevõtetel koguda, hallata ja analüüsida andmeid erinevatest allikatest, luues samal ajal lihtsalt mõistetavaid visuaalseid raporteid. Üks üha olulisemaks muutuvaid võimalusi on rahvusvaheliste raportite loomine, mis aitab organisatsioonidel jälgida ja mõista globaalset tegevust ning keskkonda.

Storybooki rahvusvahelisel veebilehel saab esitada tellimuse ettevõtte on-line-krediidiraportile. Veebilehed sisaldavad usaldusväärsuse skoore, mis on loodud masinõppe metoodikal ja mis kasutab järgmisi tunnuseid: veebilehe vanus, liiklus, laadimiskiirus, metastruktuur, turundusvõimekus, hinnangud jms.

Storybooki andmebaasi on koondatud rahvusvaheliste ettevõtete üldandmed ülemaailmsete riikide andmekogudest. Aktiivselt tegutsevate välisfirmade kohta on krediidiraportid kättesaadavad nii eesti kui inglise keeles. Storybooki rahvusvahelisi on-line-raporteid saab vaadata, lisades huvipakkuv ettevõte seiresse

Miks on rahvusvahelised raportid olulised?

Üha rohkem ettevõtteid laieneb rahvusvahelistele turgudele, mistõttu on rahvusvahelised raportid väärtuslik tööriist, mis aitab neil selles protsessis edukalt toime tulla. Näiteks annab Storybooki rahvusvaheline raport ettevõtetele ülevaate nii enda kui teiste tegevusest erinevates riikides või piirkondades. See omakorda aitab tuvastada kasvuvõimalusi ja väljakutseid erinevatel turgudel.

Rahvusvaheliste raportite hulgast on võimalik vaadata nii ettevõtete krediidiraporteid kui nende monitooringutulemusi. 

Andmeid ja teadmisi saab kergesti jagada ja esitada teiste ettevõtete otsustajatele visuaalselt. See aitab juhtidel teha teadlikke otsuseid, tuginedes usaldusväärsele informatsioonile.

Raportite abil saab jälgida tegevuse tulemusi ja vajadusel korrigeerida strateegiat. See aitab ettevõtetel olla paindlikum ja kohaneda kiiresti muutuva keskkonnaga.

Visuaalsed raportid muudavad keerulise teabe lihtsasti arusaadavaks mitte ainult juhtidele, vaid kogu organisatsioonile. See aitab luua tugevamat suhtlust ja arusaamist ettevõtte globaalsest tegevusest.

Rahvusvaheliste raportite loomise käigus kogutakse andmeid erinevatest allikatest, sealhulgas vaadatakse müügitulemusi, klientide tagasisidet ja turuanalüüsi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.