Storybook – ideaalne koht, kust leida tööd või palgata töötajaid!

Töö või töötaja otsimine võib osutuda keeruliseks ülesandeks, kuid nüüd on olemas üks koht, kus see on lihtsam.Foto: Shutterstock

Töö otsimine või ka töötaja otsimine kipub olema aeganõudev ja stressirohke protsess. Õnneks on tänapäeval olemas veebipõhised töökuulutuste platvormid, mis teevad selle kõik palju lihtsamaks. Võtame näiteks platvormi Storybook.

Storybook on tuntud oma innovaatiliste ja kasutajasõbralike lahenduste poolest ning nüüd on nad loonud uue töökuulutuste teenuse, mis pakub tööotsijatele hõlpsat ligipääsu kõikidele veebis leitavatele tööpakkumistele. Äriinfo portaale Storybook ja Inforegister haldava Kreedix Grupi juhi Marie Rosina sõnul on nende lehele kokku koondatud kõikjal veebis olevad tööpakkumised. “See tähendab, et ühest kohast on võimalik leida mitmesuguseid töövõimalusi erinevates valdkondades,” selgitab ta.

Storybooki uus töökuulutuste teenus teeb töö otsimise lihtsamaks, pakkudes tööotsijatele ühtset platvormi, kuhu on koondatud erinevate veebilehtede tööpakkumised. Selle asemel et hüpata ühelt veebisaidilt teisele, saavad tööotsijad nüüd mugavalt lehitseda kõiki tööpakkumisi ühest kohast.

See tähendab, et enam ei pea kulutama aega erinevate tööportaalide või ettevõtete veebilehtede otsimisele ja läbivaatamisele. Tööotsijad saavad lihtsalt sisse logida oma Storybooki kontole ja tutvuda laia valiku tööpakkumistega erinevatest allikatest, olles sealjuures kindlad, et nad on näinud kõiki neile sobivaid võimalusi.

Kuna Storybookis esindatud ettevõtted on skooritud ehk nende puhul on näha krediidiskoor, Google’i reitingud, kommentaarid ja palju muud, tähendab see, et kandideerijad saavad teha teadliku valiku, millistesse ettevõtetesse nad kandideerivad. “Saab uurida ettevõtete äririske ja võimalusi ning teha teadlikumaid karjäärivalikuid.”

Storybookis leidub juba tuhandeid töökuulutusi. Foto: Storybook

Eeliseid on veel teisigi. “Bränditurundust kasutavatel ettevõtetel on isiklik karjäärileht, mis on rikastatud olulise faktilise infoga. Näiteks töötajate keskmised palgad, trendid, tootlikkus, kollektiivi suurus,” toob Rosin näite. 

Samuti on võimalik leida teavet ettevõtte juhtkonna ja sealsete töötajate ning ametite kohta. See annab kandideerijatele parema ülevaate ettevõtte struktuurist ja lubab neil teha teadlikke otsuseid.

Lisaks kajastatakse töökuulutusi meedialehtedel, mis toob neile rohkem nähtavust. “See tähendab, et tööpakkumistega on võimalik jõuda laiema sihtgrupini ning suurendada seeläbi potentsiaalsete kandidaatide arvu.”

Karjäärileht meelitab ligi parimad spetsialistid

86 protsenti töötajatest ei kandideeriks halva mainega ettevõttesse ega jätkaks seal töötamist. See statistika näitab, et tööandja bränd ei mõjuta mitte ainult ettevõtte mainet ja tulemuslikkust, vaid ka selle võimet meelitada enda juurde talente ning hoida neid. Just see – terade sõkaldest eraldamine – on ka Storybooki loodud töökuulutuste teenuse üks osa. 

Tööandja karjäärileht annab ettevõttest hea ülevaate. Foto: Storybook

Storybooki karjäärileht aitab ligi meelitada ka tahetud talente ja hinnatud töötajaid, sest Storybook ja Inforegister pakuvad ettevõtetele ainulaadset võimalust kujundada tööandjana oma visuaalne identiteet ja kommunikeerida töötajatele suunatud turundussõnumid. 

Peamiseks võtmeks on just nende loodav, teistest eristuv firma profiil ja bränditud karjäärileht.  

Karjäärileht luuakse ettevõttele osaliselt tehisintellekti poolt ja seda uuendatakse vastavalt sellele, kuidas uuenevad või täienevad ettevõtte veebilehel brändivärvid, blogiuudised, videod  jms. 

Lisaks tuuakse ärimeedia lehele automaatselt üle tööportaalidest ja veebilehtedelt aktiivsed tööpakkumised, Youtube’ist videoklipid ja kõik muu, mis loob ettevõttele tööandjana atraktiivse ja usaldusväärse kuvandi.   

Kuigi töökuulutuste teenus ei ole Storybookis veel eriti pikalt üleval olnud, on seal praegu juba 7482 tööpakkumist ja 10 211 töökohta. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.