Tahad kliendilt raha kätte saada ja ise usaldusväärne paista? Kasuta selleks turvatemplit

Korras paberimajandus lisab ettevõttele ainult usaldusväärsust.Foto: Shutterstock

Kui öeldakse “Usalda, aga kontrolli”, siis mis on esimene mõte, mis kerkib ühe firmajuhi pähe? Loomulikult on see kuidagi seotud rahaasjadega. Selleks, et rahaasjadega oleks alati kõik korras, tasub arvetele juurde lisada turvatempel. 

Inforegistri ja Kreedixi klientidele pakutav turvalisuse tempel on just see, mille iga ettevõte enda väljastatud arvele lisada võiks. “Turvalisuse tempel arvel näitab partneritele, et teda toetab Kreedix Grupi turvavõrgustik. Vastavalt kujundatud tempel kannab tugevat sõnumit “Usaldan, aga kontrollin ja juhin oma rahaasju kindlal käel”,” selgitab äriinfo portaale Storybook ja Inforegister haldava Kreedix Grupi juht Marie Rosin.

Kreedix on läbi aastate seisnud  hea paljude ettevõtete rahaasjade eest ning toetanud neid krediidijuhtimises ja võlahalduses. Just seetõttu kinnitab Kreedixi kogemus üheselt, et niisugune tugev sõnum ja suhtumine tekitab lugupidamist ettevõtte suhtes, meelitab ligi sarnaste väärtustega partnereid ning hoiab eemale ebausaldusväärseid.

Tempel katab kogu krediitmüügi ahela

Näiteks on turvatempliga arve saajal näha, mida arve väljastaja ehk Inforegistri klient teeb ja kuidas tagab, et ta müüb krediiti ainult usaldusväärsetele ettevõtetele. Lisaks on turvatempli abil võimalik näha, kuidas selle kasutaja hoiab silma peal laekumistel. Kõige olulisem on aga see, et nii kinnitab arve saatja erapooletul alusel, et teda ennastki võib usaldada. 

Turvatemplilt leiab kogu vajaliku info 

Näiteks leiab turvatemplilt kogu info, mis on ettevõtte kohta olemas Inforegister.ee veebilehel. Seal kontrollib ettevõtja oma partnerite tausta enne tehingut ning maandab sellega riske. Lisaks avalikustab vajadusel võlanõuded Inforegistris.

Turvatemplilt leitava Storybook.ee kaudu kasvatab ettevõtja kliendivõrgustikku, et saada konkurentsieeliseid ja tulla toime ka võimaliku majanduslanguse ajal.

1contact.net (1CONTACT) aitab leida sihtkliente nii Eestist kui rahvusvaheliselt turult, et kasvatada ettevõtlikult enda müügitulu. 

Lisaks on turvatempli kasutaja seljatagust kaitsmas Krediidihaldus (KREEDIX), mis aitab teda krediidihalduses ja võlglastega suhtlemisel. 

Loomulikult ei puudu seal ka turvalisuse sertifikaat (EVUL), mis näitab, et arve saatja on Eesti Võlausaldajate Liidu poolt hinnatud usaldusväärseks ettevõtteks.

Küsimusele, kes saab oma arvele lisada turvatempli, on vastus lihtne – seda saab teha iga KREEDIX OÜ ja Inforegistri/Storybooki klient. Ka iga EVUL sertifikaadi saanud ettevõte omab õigust lisada oma arvetele turvatempel. Kes ei ole aga eelmainitud teenuste kasutajad, saavad templi kohta täpsemalt uurida ja seda küsida Kreedixi kodulehelt

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.