Ainulaadne võimalus liituda auhinnatud värbamistiimiga

Kas värbamine on võitnud sinu südame ja mitte miski ei ületa seda joovastavat tunnet, kui saad kandidaadile öelda, et just tema osutus töökohale valituks? Kui nii, siis siin on sulle suurepärane võimalus, kus sinu põhitööks on viia kokku õiged inimesed õigete ettevõtetega.

Nimelt on Eesti suurim tööportaal CVKeskus.ee otsimas oma meeskonda värbajat. Sa liituksid värbamisekspertide tiimiga, kes aitavad igapäevaselt Eesti ettevõtetel leida enda ridadesse soovitud töötajaid. 

Kas oled see, keda otsime?

Värbamisspetsialisti kohale otsime sihikindlat ja suhtlemises „musta vööd“ omavat inimest, kes on valmis astuma oma karjääris järgmise sammu ja võtma vastu ühe võimsa värbamisväljakutse.

Sinu tööks on juhtida väga erinevate valdkondade värbamisprojekte algusest lõpuni. Oled oma klientide värbamisvaldkonna ekspert, kes kuulab ja mõistab, missuguseid inimesi ettevõte vajab ning aitad neil soovitud töötajad tööturult üles leida. 

Selleks, et tänasel värbamismaastikul edu saavutada, peaksid olema sama järjekindel kui ralli maailmameister – sa ei anna alla enne, kui õige töötaja on tööturult üles leitud. Kui vaja, oled valmis rääkima kandidaadiga lisaks eesti keelele ka inglise või vene keeles ning lööd meid täiesti pahviks, kui oskad veel mõnda võõrkeelt.

Meie professionaalne värbamistiim jagab sulle omalt poolt kõiki vajalikke nippe ja trikke ning loomulikult on sulle sinu töös abiks ka Eesti suurim CV-de andmebaas ja Eesti suurima külastatavusega tööportaal.

Samuti saab sinu vinge panus ka vastavalt tasustatud ning kui vajad kontorimelust väikest vaheldust, saad töötada ka kodukontorist.

Kui oled see, keda otsime, siis anna endast juba täna julgelt märku või küsi lisainfot meie värbamisosakonna juhilt Kristel Kleinotilt telefonil 521 3846 või e-maili teel kristel@cvkeskus.ee.

Loe võimalusest lähemalt siit.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.