Selveri blogi

Selveri e-poe kojuveoteenus laieneb uuest aastast Tartusse ja Tartumaale

Foto: Egert Kamenik.

Selver alustab 2. jaanuarist Tartus ja Tartust kuni 15-kilomeetri raadiuses e-poe tellimuste kojuvedu. Tartlased saavad e-Selveri tellimusi esitada alates 27. detsembrist.

Tartumaa teeninduspiirkond piirneb põhjast Saadjärve, Kukulinna, idast Väägvere, Pilka, Sirgu, Vana-Kastre, Koke ja Roiuga, lõunast Rebase, Kambja ja Unipihaga ning läänest Järiste, Soosilla, Pihva, Ilmatsalu ja Lammikuga. Vaata täpset kojutoimetamise piirkonna kaarti siit.

Kauba kojutarneid tehakse Tartumaa teeninduspiirkonnas neljas ajavahemikus: kell 11–13, kell 13–15, kell 17–19 ja kell 19–21. Kojuveo teenustasu on 4,90 eurot, alates ostukorvi summast 99,99 eurot on kojuvedu tasuta.

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad ja telerid. Uusima sortimenditäiendusena müüb e-pood ka mängukonsoole.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest ja e-poe eripakkumistest.

E-Selveri teeninduspiirkond Tartus ja Tartumaal.

“Selveri e-poe Tartusse jõudmise vastu on meie kliendid huvi tundnud igapäevaselt. Aasta eest rajasime e-poe komplekteerimiskeskuse, mis muutis meie tööd kiiremaks ja tõhusamaks. Tänu sellele oleme nüüd jõudnud järgmise olulise verstapostini ja e-Selveri kojuveo teenus jõuab Tartusse ja Tartumaale,” ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Lombi sõnul on kojuveo teenuse avamine Tartus ja Tartumaal olnud Selveri meeskonna jaoks oodatud ja põhjalikult ettevalmistatud samm. “Selveri kojuveo teenus ei piirdu vaid Tartu linnaga, vaid jõuab ligi 150 000 elanikuni Tartus ja Tartumaal,” lisas Lomp.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on nüüd kättesaadav ligi 800 000 Eesti inimesele ning on ühtlasi Eesti suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikema valikuga e-toidupood.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.