Selveri blogi

Vaata kaarti: E-Selveri täisteenus laienes suursaartele ja Läänemaale

Foto: Egert Kamenik.

Selver laiendas e-poe kojuveopiirkonda, nüüdsest saavad e-Selveri täisteenust kasutada lisaks mandrielanikele ka Hiiu-, Saare- ja Läänemaa elanikud.

Mandril kuulub nüüdsest kojuveopiirkonda terve Harjumaa, Tartu ja Tartu lähiümbrus, Pärnu ja Pärnu lähiümbrus, osa Lääne-Virumaast, pool Raplamaad ning pool Läänemaad.

Koju tuuakse kaupa saartel kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti kahes ajaaknas kell 15-18 ning kell 18-21, Läänemaal saab kaupu koduuksele kätte teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.

Läänemaale tellides saab kaupu vastu võtta viies ajaaknas kell 11-13, kell 13-15, kell 15-17, kell 17-19 ja kell 19-21. Kojutarne hind mandril on 4,90 ning saartel 9,90.

Järjekordi meil pole!

E-Selveril on Eesti suurim teeninduspiirkond, järjekordi meil pole ning kui teed tellimuse päeva esimeses pooles, saad kauba kätte veel samal päeval!

Laias valikus on nii toidu- kui tööstuskaubad – täpselt nagu kõige paremini varustatud supermarketiski. Kaup on värske ja sinu tellimuse komplekteerijad on hoolikad – valime tooted välja nii nagu valiksid sa neid ise!

E-Selveri kliendil on võimalus ka tellimuse teekonda jälgida. Kohe, kui kaup on kokku pandud, bussi tõstetud ning see hakkab kauplusest kliendi poole liikuma, hakkab ka klient kaardil liikuvat bussi nägema. Kaardi link saabub koos tellimuse kinnituse ja arve-saatelehega. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

Samuti saavad e-Selveri kliendid tellimust tehes valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. Pakendisoovist tuleb märku anda tellimuse ostukorvi vaates, täites tärniga kastike „Soovin, et kilekoti asemel pakendatakse tooted paberkotti“.

Kilekott jääb aga pakendina kasutusse sügavkülmutatud toodete puhul, millele otsitakse samuti keskkonnasäästlikumat alternatiivi. Kile- ega paberkoti eest klient raha maksma ei pea.

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad, telerid, aga ka mängukonsoolid.

E-Selveri laia valikuga saad tutvuda meie veebipoes aadressil www.selver.ee.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.