Sisuturundus

Juba loetud nädalate pärast: CryptoFin konverents toob Kultuurikatlasse kohale finantsmaailma eksperdid

Kõikidel krüptovaluuta sõpradel ning alternatiivrahanduse austajatel on põhjust oma kalendrisse märge teha, sest 14-15. oktoobril leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset rahvusvaheline alternatiivrahanduse konverents CryptoFin.

CryptoFin on põhjamaade sisurikkaim konverents krüptovaluuta teemadel ning toimib ideaalse suhtlusplatvormina nii turuliidritele kui ka start-upidele ja selle valdkonna üldhuvilistele. Kaks sündmusterohket päeva toovad kokku ligi tuhat külalist, enam kui 50 eksponenti ning üle 30 esineja, idufirma ja investori.

Üheskoos vesteldakse ning arutletakse krüptorahanduses aktuaalsete teemade üle, nagu näiteks krüptovaluutade tulevik, uue ajastu pangandus, turundus alternatiivrahanduse valdkonnas ning ka plokiahela tehnoloogiast kui tänapäeva ärimudeli instrumendist.

Programm koosneb veel tuntud ekspertide esinemistest, põnevatest paneeldiskussioonidest ning 30 000 eurose auhinnaga start-up “pitch” võistlusest. Nimelt saavad idufirmad erakordse võimaluse relevantse auditooriumi ja äriühingute ees oma projekti tutvustada ning ekspertidelt tagasisidet saada.

Rambivalgusesse astuvad sellised oma ala asjatundjad nagu Bobby Lee, Olivier Rikken, Richard Heart, Philipp Sander ning lisaks veel 25 esinejat eri riikidest. Äriliste sidemete ning partnerluste loomisele aitavad kaasa hästi läbi mõeldud networking-tüüpi üritused. Eestist osaleb ka tuntud ekspert Asse Sauga, kes on olnud Krüptoraha liidu asutaja ja esimese eestikeelse raamatu autor krüptovaluutade kohta.

Üritusel osalemine ei nõua eelteadmisi rahandusest ega krüptovaluuta maailmast. Korraldajat ootavad väga ka just neid, kellel puudub antud valdkonnas kogemus ning kes soovivad selle maailmaga lähemalt tutvuda ning oma teed seal alustada.

Eriti soovitakse CryptoFinile tudengeid, kellele pakutakse muuhulgas ka soodsamaid pileteid. Kahe päeva jooksul on neil võimalik saada erakordseid teadmisi ning lausa kohtuda oma potentsiaalsete tulevaste tööandjatega.

Konverents annab ülevaate krüptovaluutade potentsiaalist, väärtust mõjutavatest teguritest, finantssektorit tulevikuvisioonist ning traditsioonilise panganduse muutumisest. Üritus lõppeb esimesel päeval all-in järelpeoga, mida rikastab ka värvikas show-programm, tervislikud suupisted ning mõnus õhkkond.

CryptoFin organiseerib üritust koostöös Krüptoraha Liiduga ning selle sisse kuulub ka 13. oktoobril toimuv vvabaaja üritus T1 kinosaalis, kus saab koos vaadata “The Trust Machine” nimelist linastust.

CryptoFin organiseerijateks on kaks noort ärinaist, Anna Agu ja Ksenia Kostina, kes marsivad üheskoos oma unistuse poole muuta Eesti veelgi innovaatilisemaks ja soodsamaks ärikeskkonnaks kui praegu.

Osta piletid kohe! Kasutades promokoodi “GEENIUS” saad piletid 15% odavamalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.