CVKeskus.ee

Just praegu on sul võimalus võita priipääse väärtuslikku Estonian Business School’i arenguprogrammi. Kuidas võita?

Eesti suurim tööportaal CVKeskus.ee ja Estonian Business School’i Executive Education panid seljad kokku ning annavad ühele õnnelikule inimesele võimaluse osaleda väärtuslikus juhtide arenguprogrammis täiesti tasuta.

Võitmiseks ei tule teha muud kui võtta paar minutit ja uuendada oma CV-d – tundub ju nagu win-win, sest kellele meist ei meeldiks saada häid tööpakkumisi?

Tulemusüksuse juhi arenguprogramm on mõeldud eeskätt näiteks osakonnajuhatajatele, müügi-, ostu-, teenindus-, turundus- ja projektijuhtidele, kuid omandatud teadmised ei jookse tõenäoliselt mööda külgi maha ka ühelgi endasse panustaval inimesel.

Veelgi enam, EBS lubab selle programmiga teha ka spetsialistist juhi! Koolituse jooksul saab selgeks, kuidas luua keskkonda, kus töötajad arenevad ja meeskond saavutab üha paremaid tulemusi.

Tahad anda endale võiduvõimaluse?

Koolituse pääsme loosis osalemiseks ei ole vaja muud kui uuendada Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee oma olemasolevat CV-d või lisada uus CV.

Seega lisaks võimalusele osaleda EBS’i arenguprogrammis, saad ka enda CV lõpuks värskendatud, mis omakorda tekitab sulle tööturul häid valikuid juurde.

Kui ise ei jõua uutel võimalustel pidevalt silma peal hoida, siis vähemalt lood endale võimaluse selleks, et tööpakkumised ise sinuni jõuaksid.

Loe kampaaniast lähemalt siit ja uuenda oma CV-d juba täna! Kiirusta, sest kampaania lõppeb juba novembrikuuga!

Tulemusüksuse juhi arenguprogrammi kohta saad lähemalt lugeda siit.

Sa ei ole ammu CV-d koostanud?

Sellest ei ole midagi, sest kirjutasime hiljuti hea ülevaate sellest, kuidas luua CV-d, millega ka päriselt tööle saab. Puust ja punaseks õpetuse leiad siit.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.