CVKeskus.ee

Mis toimub 60 sekundi jooksul digimaailmas?

Kasvav konkurents digiturunduses näib olevat trend, mida ei ole enam võimalik peatada.Foto: Unsplash

Kas teadsid, et igas minutis saadetakse rohkem kui 41 miljonit sõnumit WhatsAppis, avaldatakse Instagramis pea 350 000 lugu ja Facebookis umbes 150 000 pilti? Lisaks vaadatakse minutis kokku üle 404 000 tunni Netflixi, pannakse üles 500 tundi uut videomaterjali Youtube ja 208 000 inimest jõuab osaleda isegi Zoomi koosolekutel. Seda kõike näitab Domo Data Never Sleeps 8.0 2020. aasta ülevaade.

Digiturunduse võidukäiku ei ole võimalik peatada

Eeltoodu on vaid väike osa kõigest, mis toimub 60 sekundi jooksul digimaailmas. Võib vist julgelt öelda, et digiturundaja töö ei ole mitte kunagi varem olnud nii keeruline, sest veebikülastaja tähelepanu püüdmine on tõeline väljakutse.

Lisaks kasutajate poolt loodud sisule, panustavad ka ettevõtted üha rohkem digimaailma −

 eMarketeri Global Media Intelligence 2020 raportist selgub, et turundajad kulutasid digikanalites 2020. aastal üle 332 miljardi dollari, mida on rohkem kui pool (54%) ettevõtete kogu turunduseelarvetest. 

Kasvav konkurents digiturunduses näib olevat trend, mida ei ole enam võimalik peatada.

Tule tee tähendusrikast turundustööd!

Igaühel meist on ööpäevas siiski vaid 24 tundi, seega – mida rohkem haarab aega sotsiaalmeedia sirvimine ja videote vaatamine, seda vähem jääb aega virtuaalmaailmast välja astuda, et teha elus tõeliselt olulisi otsuseid. Näiteks mõelda sellele, millal on aeg asuda otsima uusi tööalaseid väljakutseid ja missugune töö üldse vastaks sinu ootustele.

Eesti juhtiv värbamistehnoloogia ettevõte CVKeskus.ee on keskendunud just sellele väljakutsele – viia õiged tööpakkumised kokku õigete inimestega. Usume, et suudame leida hea töökoha igaühele. Just selle nimel me igapäevaselt ka töötame. 

Digiturunduse spetsialist, siin on sinu järgmine väljakutse! CVKeskus.ee otsib Performance Marketing digiturunduse spetsialisti, kelle töö eesmärk on muuta sobiva ameti leidmine lihtsamaks kui kunagi varem.

CVKeskus.ee kuulub rahvusvaheliselt tuntud meedia- ja tehnoloogiaettevõtete Axel Springer SE ja Ringier AG loodud ühisettevõttele Ringier Axel Springer Media AG, mis panustab kiirelt arenevate organisatsioonide arengusse Euroopas.

CVKeskus.ee on mitmekordne gasellitiitli võitja, millega tunnustatakse igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest, kes kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi ja kasvavad märkimisväärselt nii käibe kui ka kasumi poolest.

Kui sul on oskuseid, teadmisi ja julgust, et turunduse tipptegijatega võistelda, siis klikka siia ja võta väljakutse vastu!

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.