Funderbeami blogi

La Muu saab tänu investorite suurele huvile uued jäätisemasinad peagi ära osta

La Muu Telliskivi jäätisekohvikust saavad kõik investorid osta edaspidi jäätist -20% soodustusega.Foto: La Muu

La Muu juht Rasmus Rask ütleb, et tänu investorite suurele huvile saavad nad õige pea vajutada nuppu, mis esitab tellimuse uute jäätisemasinate ostmiseks.

Ülieduka Funderbeami kampaania teinud La Muu on täna olukorras, kus kampaania lõpuni on jäänud veel paar pisikest sammu. “Investorile hüvede välja andmise faas on veel ees, seega administreerimist ja asjatamist on veel teha. Kui need asjad saavad ühele poole, siis me läheme hooga oma investeeringu tegemisega edasi, mis tehniliselt tähendab seda, et me saame vajutada seda tellimise nuppu nendele uutele jäätisemasinatele, mida me oleme soovinud soetada,” rääkis ettevõtte juht Rasmus Rask.

Ehkki kampaania kogus investeerimishuvi 4,6 miljonit euro ulatuses, otsustas La Muu jääda algsete plaanide juurde ning  kaasata 600 000 eurot. “Kui me algselt olime arvestanud, et kui kõik väga halvasti läheb, siis me peame omanikena selle raha kokku saama, kui läheb keskmiselt hästi, siis me saame osa investoritelt ja osa võtame pangalaenuna ja kui läheb väga hästi, saame kogu selle investeeringu läbi kampaania. Kolmas õnnestunud stsenaarium tähendab seda, et pangalaenu me eraldi taotlema ei pea, mis annab rohkem hingamisruumi, aga teistpidi on see investorite ees suur vastutus,” kõneles Rask.

“Tänase seisuga on seis selline, et 600 000 on aktsepteeritud ja enamikel investoritel ka raha üle kantud. Seda kartust tänase seisuga ei ole, et see 600 000 kuhugi pidama jäi,” ütles Rask.

Seda, et kampaania sellise hooga käima läheb, ei osanud Rask ega tema kolleegid sugugi ette näha. “Vaatasime varasemaid Funderbeami kampaaniaid ka, seal suuremad kampaaniad olidki miljoni ja pooleteise miljoni vahel. Mingil hetkel, ma arvan, tekkis seal defitsiidi efekt ka. Inimesed tundsid, et nad võivad millestki heast ilma jääda ja läksid kohe indikeerima,” ütles Rask ning kinnitas, et kokkuvõttes on kogu kampaania suurepärane ja positiivne elamus, mis annab väga palju kindlustunnet.

Funderbeam – investeerimis-ja kauplemisplatvorm kasvuettevõtetele.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.