LHV blogi

LHV mobiiliäpp sai üle suve mitmeid uuendusi, aga mis veel tulemas on?

Panganduses on pidevalt midagi uut toimumas ning LHV pole selles osas mingi erand. Üle suve on tõsise muutuskuuri teinud näiteks LHV mobiiliäpp, millel on nüüd uued funktsioonid ja disain.

LHV Podcastis vestlesid panga kommunikatsioonijuht Priit Rum ja digitaalpanganduse juht Margus Holland kõige uue üle, mida nüüd mobiilipangas teha saab, kuid arutasid ka selle üle, millised on praeguse aja trendid mobiilse panganduse vallas ning mida võib tulevikult oodata.

Holland tõi vestluses välja kolm kõige suuremat muutust, mis suve jooksul LHV mobiiliäpist leiab. “Mobiiliäpis saavad inimesed nüüd konto avada ilma selleks arvutit avamata,” sõnas ta. “Teiseks saavad kliendid nüüd läbi mobiiliäpi kohe peale konto avamist ka kaardi tellida. Ning kolmandaks on nüüd olemas võimalus teiste käest raha küsida. Vahet pole, kas neil on siis LHV konto või mitte.”

Mobiiliäpis pangakonto avamine ei tundu paljude inimeste jaoks tõenäoliselt kuigi hädavajalik teenus, kuid nagu Rum vestluse käigus mainib, tuli vaid mõne aasta eest pangakonto avamiseks füüsiliselt panka kohale minna. “Väga paljusid asju inimesed lihtsalt teevadki täna mobiilis. Ja võibolla paljud inimesed enam arvutit koju ei ostagi, sest kõike saab telefonis teha. Miks mitte siis avada pangakonto selle kanali kaudu, mis sul juba olemas on?” rääkis Holland.

Selleks, et kuulda, milline on interneti- ja mobiilipanganduse tulevik, kuidas erinevad LHV ja teiste Eesti pankade mobiilirakendused ning kas LHV jaoks on olulisemad Apple’i või Androidi seadmed, kuula täispikka LHV Podcasti siit!

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.