Traffeli supersoodsad lennud

Päeva lennudiil: koolivaheaeg, jõulud või aastavahetus USAs veidi enam kui 300 euroga

Sügis ja talv on San Franciscos Eestist pehmemad. Foto: Pixabay

Oktoobrist aprillini saab lennata Tallinnast USAsse Bostonisse 309 euro eest ning San Franciscosse 360 euroga, sh oktoobri ja veebruari koolivaheaegadeks ning ka jõuludeks-aastavahetuseks.

Eri kuupäevavariante on palju mõlemasse sihtkohta, ümberistumised toimuvad Helsingis ja reeglina ka Londonis. Arvestama peab, et antud hinnad on lendamiseks vaid käsipagasiga, ent näiteks seljakoti kõrval on lubatud salongi võtta ka väike käekott või sülearvutikott.

Boston asub USA idarannikul Atlandi ookeani ääres, San Francisco läänerannikul Vaikse ookeani kaldal. Sügis ja talv on seal Eestist pehmemad, ka jaanuaris-veebruaris jääb temperatuur San Franciscos tihtipeale 10 soojakraadist kõrgemale.

Muidugi võib mõlemat linna kasutada ka n-ö hüppelauana, et kuhugi edasi liikuda. Bostoni lähedal asub New York ning sealt edasi Washington. San Franciscost võib soojemat kohta otsides liikuda lõuna poole, näiteks Los Angelesi või San Diegosse Mehhiko piiril.

Samuti on San Francisco hea koht Kesk-Ameerikasse edasi lendamiseks.

Täpsem info nii Bostoni kui ka San Francisco lennudiilide kohta veebilehel www.traffel.com. Registreerunud kasutajad näevad näidiskuupäevi koos lingiga piletite ostukeskkonda. Samuti saadab Traffel neile kolm korda nädalas uudiskirja värskete diilidega.

Kui soovid teada, milliseid häid kauglennupakkumisi on viimasel ajal veel olnud, kirjuta Traffeli veebis Fly from otsinguaknasse Tallinn, Helsinki või Riga ning näed kõiki diile neist linnadest, esmalt kehtivad ning seejärel aegunud.

NB! Liitumaks Traffeliga soodushinnaga, kasuta aastatellimust vormistades promokoodi Geenius, nii saad esimese aasta 59 euro asemel vaid 29 euroga!

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.