Sisuturundus

Kinnisvara südalinnas: kuidas leida kohta pakkumisteta turul?

Ärikinnisvara puhul loeb asukoht sageli isegi rohkem kui elupindade puhul. Kõik inimesed ei taha tingimata kesklinnas melu ja liikluse keskel elada, kuid ettevõtete jaoks on tsentrum aga sageli eelistatuim paik kontori või kaupluse jaoks.

Kesklinna kinnisvara puhul on enamasti suurimaks probleemiks mitte isegi kinnisvara hind, vaid pakkumise puudumine – kõik on juba võetud ja uusi pakkumisi naljalt ei teki.

Ühte uut sellist hoonet, kuhu veel soovijatel võib õnnestuda jalg ukse vahele saada, võib Tallinna kesklinnas siiski märgata.

Eksklusiivsed äripinnad Tallinna südalinnas koos rendilepinguga

Pealinna Süda tänava ja Pärnu maantee ristumiskohta rajatud moderne DAS HAUSi kortermaja torkab juba kaugelt silma.

See ei ole mõni igavatest tellistest laotud büroohoone või üheilmeline klaasist pilvelõhkuja, vaid Eesti tipparhitektide ja -disainerite visioonist loodud ehitis, kuhu pakutakse täna nii elamis- kui ka äripindu.

DAS HAUSi saavad investeerimise eesmärgil endale kortereid soetada kõik, kes peavad lugu heast maitsest ja mugavusest. Nimelt on korteritesse juba üürnikud leitud ning kinnisvara soetades saab omanik endale ka üürilepingu ja sellest tulenevalt ka kindla tootluse.

DAS HAUSi üürikorterite kohta saab lähemalt lugeda sellest artiklist.

Sama lugu on tegelikult ka DAS HAUSi äripindadega. Kaubanduspindu on samuti võimalik soetada olemasoleva rendilepinguga ehk kindla tootlusega ja võimalikult vähese asjaajamisega.

Lisaks on veel pakkumisel hulk pindasid, millele saavad omanikud ise üürilised leida või need enda tarbeks kasutusele võtta. Seda, et tegu on tõesti suurepärase asukohaga ei ole vaja rõhutada. Piisab ainult korraks pilk kaardile heita ning on selge, et rohkem “keskele” annab minna.

Hoone välimuse ja korterite ning äripindade kohta visuaale saab näha siit ning mistahes küsimuste korral tasub julgelt ühendust võtta selle lehekülje kaudu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.