Maine maksab: raport, mis annab täiusliku pildi firma taustast, tegevusest ja usaldusväärsusest

Minisarja neljas osa

Ettevõtte meedialeht toob esile kogu olulise informatsiooni, mida potentsiaalsed partnerid ja kliendid võivad oma otsuste langetamisel vajada.Foto: Shutterstock

Äri tehes on ülioluline kaitsta oma vara ja olla kindel, et koostööpartnerid on usaldusväärsed. Üheks võimaluseks on kasutada Storybooki raporteid, kust leiab nii mõndagi kasulikku. Sarja neljandas osas keskendume sellele, mida näitab ettevõtte meedialeht. 

Infoajastul on iga ettevõtte jaoks lausa kriitiliselt oluline ka oma imago kujundamine. Üks hea võimalus selleks on kasutada Storybooki meedialehe teenust, mis võimaldab ettevõtjatel näidata end usaldusväärsena ja anda potentsiaalsetele klientidele ning äripartneritele täiusliku pildi ettevõtte taustast, tegevusalast ja ka mainest.

Imago olulisus infoajastul

Üldjuhul ei tee tarbija veebis ostuotsust enne, kui on veendunud müüja usaldusväärsuses. Just siin saab abiks olla Storybook, mille Inforegister.ee ja Storybook.ee keskkondi külastab igas kuus keskmiselt 650 000 kasutajat. 

Storybooki lehel on välja toodud ettevõtete äriinfo ning sellest järgmine samm edasi ongi meedialehe teenus. See on mõeldud eelkõige ettevõtjatele ja ettevõtetele, kelle peamine eesmärk on jätta endast hea esmamulje ja tõsta oma usaldusväärsust.  

Ettevõtte meedialeht toob esile kogu olulise informatsiooni, mida potentsiaalsed partnerid ja kliendid võivad oma otsuste langetamisel vajada. Seal on olemas nii info ettevõtja taustast kui ka kokkuvõte sellest, millega ta tegeleb, mida pakub ja mida temast meedias räägitakse. 

Interaktiivne krediidiskoor annab esmase ja kõige olulisema info, kas ettevõtte äririskiklass on usaldusväärne või riskantne. Maineskoor näitab turundus-, krediidi-, müügi-, varade ja personalijuhtimise võimekust.

INFOKAST

Meediaraportist näed kõike

  • Ettevõtte bränd (pildid, värvid, slogan, tutvustus, märksõnad)
  • Tooted/teenused (otselingid toodetele)
  • Artiklid/uudised/blogi (sh sisuturundus, blogi jne)
  • Peavoolumeedia kajastused (Postimees, Äripäev, ERR jt)
  • Videokanali videod (Youtube, Vimeo)
  • Aktiivsed tööpakkumised (Töötukassa, CV-Online jt)
  • Käimasolevad era- ja riigihanked
  • Müügipakkumised ja kampaaniad

Lisaks ettevõtete meedialehele on Inforegistris olemas ka juhatuse liikme ettevõtete meedialeht, mis annab hea ülevaate ettevõtja taustast. Saab lähemalt teada, millega juhatuse liige tegeleb, mida pakub ja mida temast meedias räägitakse. Juhatuse liikme meedialehel on ära toodud ka tema ettevõtete keskmine krediidiskoor – ja see ei ole sugugi väheoluline, sest see annab esmase ja kõige olulisema info, kas ettevõtja äririskiklass on usaldusväärne või riskantne. Ettevõtete summaarne maineskoor annab selge pildi tema finantside, varade, töötajate jms juhtimisvõimekuse kohta.

Juhatuse liikme ettevõtete meedialehel on lisaks kontaktidele ja erinevatele maineskooridele veel ära toodud tema ärijuhtimise kogemus aastates, sotsiaalmeedia, muud veebilehed ja palju muud huvitavat infot. 

Storybooki meedialehe teenus on kasulik nii ettevõtjatele kui ettevõtetele just imago kujundamisel ja usaldusväärsuse tõstmisel. Tänu sellele teenusele saavad ettevõtted näidata end parimast küljest, et meelitada ligi uusi kliente ja äripartnereid ning kindlustada enda positsiooni turul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.