CVKeskus.ee

Pilk peale! Siin on 5 suurepärast töövõimalust

Otsid uut tööd? Praegu, kus CVKeskus.ee tööportaalis on tööpakkumiste arv lennanud uutesse kõrgustesse ja teinud silmad ette lausa 2019. aastale, on selleks just õige aeg.Foto: Shutterstock

Suvel on väga hea võtta korraks aeg maha ja mõelda uutele töövõimalustele. Seda eriti nüüd, kus CVKeskus.ee tööportaalis on tööpakkumiste arv lennanud uutesse kõrgustesse ja teinud silmad ette lausa 2019. aastale.

Siin on sulle viis suurepärast tööpakkumist, kus ennast proovile panna. Kui aga neist peaks siiski väheks jääma, siis vaata kõiki CVKeskus.ee aktiivseid pakkumisi siit.

Ootame sind, QA insener

Enlabs ootab oma arenevasse tiimi QA inseneri, kellel nupp nokib ja kes sööb lõunaks põnevaid väljakutseid. Sinu ülesanneteks saab olema automatiseeritud testide opereerimine ja arendamine, testikavadega tegelemine ning testi tulemuste täitmise jälgimine. 

Enlabsiga liitudes saad osa kasvavast ja müügile suunatud ettevõttest ning kaasahaaravast keskkonnast koos ägedate kolleegidega. Paindlikud töötunnid ja kaugtöö võimalus on iseenesestmõistetavad. 

Kui arvad, et see on midagi sulle, vaata pakkumist lähemalt siit. 

IT-spetsialist, siin on midagi sulle

Serveri- ja pilveteenuste pakkuja WaveCom opereerib tänase seisuga Eesti intelligentseimat ja kaasaegseimat andmekeskust. Ettevõtte edukaks toimimiseks otsitakse oma ridadesse varasema IT-kogemusega või vastava haridusega serveriteenuste spetsialisti.

Tegus IT-oskaja peab klientidele looma ja haldama pilve- ja serveriteenuseid ning nõustama abivajajaid. Sobiv kandidaat õpetatakse välja kohapeal. Olema peaks kohusetundlik ja õppimisvõimeline ning vajalik on oskus suhelda suurepäraselt nii eesti kui ka inglise keeles. Vastutasuks heale tööle pakub ettevõte eneseteostust ja kiiret arenguvõimalust.

Tekkis huvi? Vaata lähemalt siit.

Kogemustega raamatupidaja, vaata siia!

Eritellimusmööblit valmistav ettevõte Nobe Interiors otsib oma meeskonda varasema raamatupidamise kogemusega numbreid armastavat inimest. 

Saad olema ettevõtte jaoks A ja O, sest just sinule usaldatakse igapäevaste raamatupidamistoimingute teostamine. Vastutusrikka tööga aitab sul hästi toime tulla erialane haridus, Standard Books valdamine ja väga hea eesti keel.

Selleks, et aga jääks aega ka endale, saad teha tööd 4 päeva nädalas ja osaliselt kasutada ka kodukontorit. Palk on hea ja meeskond mõnus – mida veel oskaks tahta?!

Suurepärase pakkumisega saad tutvuda siit.

Ootamas on vastutusrikas töö AML Officer’ina

Sinu südameasjaks on muuta maailma turvalisemaks? Sel juhul otsib Woonkly OÜ just sind! 

Sinu supervõimeks saab olema tuvastusprogrammide abil potentsiaalse kliendi isiku ja tehingu sisu kontrollimine. Selleks, et tööga kõigile silmad ette teha, on sul tagataskus vähemalt 2-aastane töökogemus AML Officer’ina, suhtled vabalt inglise keeles nagu oleks see sinu emakeel, oskad rääkida juriidikast ja riskijuhtimisest ning sulle meeldib teha asju põhjalikult. 

Tähtsa tööga aitavad sul paremini toime tulla vahvad kolleegid, teadmisi saad juurde erinevatel koolitustel, vahepeal saad väisata ka välisriike ning loomulikult võid mõnel hommikul otsustada, et kodudiivanil on täitsa mõnus tööpäeva veeta. 

Kui pakkumine pani sinu kõrvad liikuma, loe kohe lähemalt siit.

Vinge võimalus tarkvaraarendajale

Astro Baltics on kõrge IT-kompetentsiga ja 23-aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT-lahendusi. Kas ka sina sooviksid tegutseda majandustarkvara maailmas?

Kui oled juba vähemalt 4-aastase töökogemusega “vana kala”, Javascripti programmikeeled on lahti muugitud, sul on soov aktiivselt erinevate projektide arendusprotsesside loomisel kaasa rääkida ja ka teisi juhendada, siis anna endast kohe märku. 

Konkurentsivõimeline töötasu, hulganisti arenguvõimalusi ja meeleolukad koosviibimised on garanteeritud. Sinu tulevased Tartu kolleegid on juba koogiretseptid välja otsinud ja ootavad sinuga kohtumist. 

Uuri hea pakkumise kohta lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.