LHV blogi

3 head rakendust, mis aitavad igapäevastel rahaasjadel ja eelarvel silma peal hoida

Kulutuse kontrolli all hoidmine ja nende üles märkimine käivad teadupärast käsikäes. On väga keeruline kulutada vähem raha, kui sa ei tea täpselt, kuhu sinu raha kulub. Selleks on loodud palju erinevaid rakendusi, mis aitavad sul üles märkida oma kulud-tulud ning seeläbi oma finantsides läbimurre saavutada. Siin on 3 rakendust, mida peaksid kindlasti proovima.

WalletApp

WalletApp on äärmiselt hea kasutajakogemusega rakendus, mis annab hea ülevaate sinu finantsolukorrast. Huvitavaks teeb rakenduse see, et kui soovid näha ülevaadet diagrammina, pead mängima lühikese mängu, kus hindad oma viimase viie kulutuse olulisust. Läbi mängu saad oma kulutused üle vaadata ning mõelda, mida järgmine kord parandada.

Peale selle saad ka erinevaid raporteid näha kulutuste kohta ning lisahinna eest (3.99/ kuus) saad kasutada veelgi rohkem erinevaid äpi-siseseid tooteid, mis aitavad kulutusi kontrolli alla saada.

Kahjuks ei toeta rakendus Androidi operatsioonisüsteemiga telefone.

iOS-versiooni saad alla laadida siit.

Monefy

Monefy aitab sul lihtsalt kulutusi jälgida – kuigi nende kasutajakogemus ei ole nii kerge ja õhuline nagu WalletAppil. Alati silme ees olev diagramm annab ka hea ülevaate sellest, mitu protsenti rahast oled kulutanud söögile, reisimisele, väljas käimisele ja muudele kulutustele. Samuti saad vajadusel ka alla laadida kõik oma sisestatud kulud ja tulud CSV failina ning Excelis teha järeldusi oma finantskäitumisest.

iOS-i versiooni saad alla laadida siit.

Androidi versiooni saad siit.

Spendee

See rakendus võimaldab kategoriseerida kulutusi ning samuti on võimalik lisada pilte ostutšekkidest ja arvetest. Rakendus kuvab hea ülevaate suurematest kuluallikatest ning kulutusi on võimalik näha ka graafikutena.

iOS-i versiooni saad alla laadida siit.

Androidi versiooni saad siit.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.